WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Puchar Świata Juniorów. Kacper Nowinowski na 35. miejscu

Dodano: 3.04.2021 18:16
Źródło: LM.pl

Pięć zwycięstw i jedna porażka w grupie oraz jeden przegrany pojedynek w fazie pucharowej zanotował podczas Pucharu Świata Juniorów szablista KKSz Konin Kacper Nowinowski.

Kacper Nowinowski był jedynym reprezentantem KKSz Konin i jednym z trzech Polaków, którzy wystartowali w rozgrywanym w Kairze (Egipt) Pucharze Świata Juniorów. Fazę grupową koninianin przeszedł w bardzo dobrym stylu, pokonując 5:1 Hindusa Abhinawa Jadawa, 5:3 Rumuna Cosmina Stana, 5:3 Francuza Samuela Jarry'ego, 5:1 Ukraińca Wasyla Humena i 5:2 Uzbeka Pazilbeka Genjebaeva. Jedyną porażkę Nowinowski zanotował z Brazylijczykiem Renato Salibą, ulegając mu 4:5.

Koninianin awansował do fazy pucharowej. W pierwszej rundzie otrzymał wolny los, a w 1/32 finału mierzył się ze Słoweńcem Zorzem Zavirsekiem. Przegrał tę walkę 13:15 i odpadł z dalszej rywalizacji. Ostatecznie Nowinowski został sklasyfikowany na 35. miejscu wśród 96 startujących. Brązowy medal wywalczył Szymon Hryciuk z AZS AWF Katowice, a 63. był Marcel Broniszewski z Victora Warszawa.

W poniedziałek druga część zmagań, Polacy wystartują w turnieju drużynowym.

fot. archiwum

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO