WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Nie awansowali do finałów, ale sam występ jest dla nich sukcesem

Dodano: 11.04.2021 13:25
Źródło: LM.pl

Przez trzy ostatnie dni w krakowskiej hali sportowej WKS Wawel rywalizowano w Ogólnopolskim Turnieju Półfinałowym o awans do II Ligi Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

W rozgrywkach wzięły udział cztery drużyny z różnych zakątków kraju, wśród których znalazł się LZS Orzeł SuperGadżet Osiecza z gminy Rzgów. Mecze były rozgrywane w systemie „każdy z każdym“. Niestety, zespół z Osieczy przegrał wszystkie spotkania.

- Zajęliśmy ostatnie miejsce w turnieju i nie awansowaliśmy do finałów, jednak sam fakt dotarcia do etapu ogólnopolskiego trzeci raz, w krótkiej historii istnienia drużyny jest ogromnym sukcesem – informuje Michał Rek, prezes LZS Orzeł Osiecza. - Teraz nasi siatkarze przygotowują się do rozegrania zaległego meczu o brązowy medal Mistrzostw Wielkopolski z Jokerem Piła, który odbędzie się 15 kwietnia (czwartek) o godz. 19.30 w Hali Sportowej w Rzgowie. Będzie to ostatnie spotkanie naszego zespołu w sezonie 2020/2021. Mocno liczymy na dobry występ naszych zawodników i wywalczenie brązowego medalu! - dodaje.

Wyniki meczów siatkarzy LZS Orzeł SuperGadżet Osiecza podczas Turnieju Półfinałowego:

LZS Orzeł SuperGadżet Osiecza– KS Powiślak Końskowola 1:3 (21:25, 25:20, 14:25, 18:25)

KS Wawel Kraków – LZS Orzeł SuperGadżet Osiecza 3:0 (25:18, 25:16, 25:22)

LZS Orzeł SuperGadżet Osiecza – UKS Kępa MOSiR Dębica 0:3 (24:26, 9:25, 16:26)

 

fot. LZS Orzeł SuperGadżet Osiecza

  • Nie awansowali do finałów, ale sam występ jest dla nich sukcesem

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO