WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Orzeł SuperGadżet Osiecza brązowym medalistą Wielkopolski

Dodano: 20.04.2021 13:09
Źródło: LM.pl

3:2 Orzeł SuperGadżet Osiecza pokonał Jokera Piła w drugim meczu o brązowy medal mistrzostw Wielkopolski. Dzięki temu drużyna z gminy Rzgów zapewniła sobie miejsce na podium III ligi.

Pierwsze spotkanie o brązowy medal rozgrywane w Pile zakończyło się wygraną Orła 3:1. W rewanżu zespół Mariusza Pieczonki był więc faworytem, ale jak pokazał już pierwszy set, wygrany przez gości 25:23, Joker nie zamierzał odpuszczać.

Druga partia należała do zespołu z gminy Rzgów, który zrewanżował się rywalom do 23. Trzeci set Orzeł SuperGadżet wygrał w identycznym stosunku do 23. Ambitni goście z Piły w czwartej części meczu nie poddali się i doprowadzili do tie-breaka wygrywając 25:23.

Piąty set miał niesamowicie emocjonujący przebieg. Gospodarze przegrywali już 2:10, gdy na zagrywkę wszedł Adrian Żywanowski, który kilkoma potężnymi serwisami wybił rywali z rytmu doprowadzając do remisu. Po dramatycznej końcówce ostatecznie Orzeł SuperGadżet Osiecza wygrał po horrorze 21:19 i w całym meczu 3:2.

Po meczu z rąk prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej Jacka Brońskiego, członka Komisji Rewizyjnej WZPS Ryszarda Błaszczyka oraz prezesa LZS Orzeł Osiecza Michała Reka wszyscy zawodnicy Orła SuperGadżet Osiecza oraz sztab szkoleniowy otrzymali brązowe medale oraz pamiątkowy puchar mistrzostw Wielkopolski.

Zarząd LZS Orzeł Osiecza składa serdeczne podziękowania wszystkim zawodnikom, sztabowi szkoleniowemu, sponsorom oraz osobom zaangażowanym w organizację meczów ligowych. Był to długi i intensywny sezon. Jednak mimo problemów spowodowanych pandemią koronawirusa, z mocno ograniczonym budżetem oraz brakiem kibiców wszyscy daliśmy radę i wspólnie możemy się cieszyć z trzeciego medalu w trzecim sezonie gry na oficjalnych parkietach III ligi WZPS – podsumowują działacze klubu z gminy Rzgów.

Orzeł SuperGadżet Osiecza – Joker Piła 3:2 (23:25, 25:23, 25:23, 23:25, 21:19)

LZS Orzeł SuperGadżet Osiecza: Adam Kaczyński, Maciej Dominiczak, Albert Michalski, Bartosz Ziółkowski, Szymon Adamski, Artur Pacześny, Wiktor Marciniak, Adrian Żywanowski, Daniel Iwański, Mateusz Kasperowicz, Nikolas Przybylski, Michał Muszyński, Kacper Pląskowski, Jakub Liebelt.

fot. D. Trojanowski (Orzeł Osiecza)

  • Orzeł SuperGadżet Osiecza brązowym medalistą Wielkopolski

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   III liga,   Orzeł Osiecza,   Joker Piła

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO