WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wygrali, ale nie awansowali. KKF Automobile Torino kończy sezon

Dodano: 22.04.2021 22:43
Źródło: LM.pl

Zwycięstwem 7:4 zakończył się ostatni mecz KKF Automobile Torino Konin w barażach o I ligę. Bilans bramek był zbyt niski, by koninianie awansowali do wyższej klasy rozgrywkowej.

W ostatnim meczu barażowym futsaliści KKF Automobile Torino Konin mierzyli się na wyjeździe z Koroną Cedry Małe. Sytuacja była dość klarowna – koninianie musieli pokonać swoim rywali różnicą co najmniej siedmiu bramek, by awansować do I ligi. W pierwszym meczu barażowym z Dynamikiem Toruń padł bowiem remis, w drugim spotkaniu torunianie pokonali zaś Koronę 10:4. KKF Automobile Torino musiał ten wynik pobić.

Goście z Konina od początku meczu wzięli się ostro do pracy. Do przerwy prowadzili już 4:0 po golach Mateusza Zaborskiego, Damiana Markiewicza i dwóch trafieniach Artura Brzuśkiewicza. Po zmianie stron Korona jednak również zaczęła strzelać. Zaczęła się wymiana ciosów. Dla KKF Automobile Torino trafili jeszcze Krystian Andrzejczak, Przemysław Skibiszewski i Artur Brzuśkiewicz, ale jednocześnie gospodarze strzelili cztery gole. KKF Automobile Torino Konin zwyciężył 7:4.

Oznacza to, że koninianie przegrali awans do I ligi zaledwie gorszym bilansem bramkowym. Starcie w Cedrach Wielkich było ostatnim spotkaniem w historycznym sezonie KKF Automobile Torino Konin. Drużyna Przemysława Skibiszewskiego wywalczyła historyczne mistrzostwo II ligi i po raz pierwszy zagrała w barażach o I ligę.

Korona Cedry Małe – KKF Automobile Torino Konin 4:7 (23' Mateusz Borowski, 32' Artur Brzuśkiewicz (sam.), 34' Bartosz Szloser, 36' Oktawian Niemczyk – 10' Mateusz Zaborski, 12' Damian Markiewicz, 16', 20', 39' Artur Brzuśkiewicz, 30' Przemysław Skibiszewski)

KKF Automobile Torino Konin: Michał Jankowski, Wiktor Adamczewski – Mateusz Zaborski, Przemysław Skibiszewski, Krystian Andrzejczak, Artur Brzuśkiewicz, Krystian Robak, Łukasz Łajdecki, Wiktor Jarabek, Damian Markiewicz, Nikodem Lipiński, Hubert Janiak.

fot. P. Tylman

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:futsal,   II liga,   KKF Konin,   Korona Cedry Małe,   baraż

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO