WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

IV liga. Olimpia ma nowego trenera. Mikusik podał się do dymisji

Dodano: 1.05.2021 20:39
Źródło: LM.pl

Po ponad trzech latach pracy trenerem pierwszego zespołu Olimpii Koło przestał być Tomasz Mikusik. Dotychczasowy szkoleniowiec kolan podał się do dymisji po słabej serii spotkań Olimpii.

Po podziale IV ligi na grupy kolanie w pięciu meczach zanotowali zaledwie pięć punktów, przegrywając w ostatniej kolejce z Wilkami Wilczyn 0:5. Postawiła to Olimpię w nieciekawej sytuacji. IV-ligowiec z naszego regionu spadł na szóste miejsce, ostatnie dające w tym momencie utrzymanie w rozgrywkach.

Po serii kiepskich wyników do dymisji podał się trener Tomasz Mikusik. Tym razem zarząd kolskiego klubu postanowił ją przyjąć. Tym samym po ponad trzech latach pracy w Olimpii Mikusik przestał być jej trenerem. – Zarząd klubu serdecznie dziękuje trenerowi za poświęcony czas i zdrowie na boisku oraz życzy szybkiego powrotu na boiska piłkarskie – czytamy w komunikacie klubu.

Olimpia od razu zaprezentowała też nowego trenera pierwszego zespołu. Będzie nim Łukasz Kujawa. To wychowanek Olimpii, jej były piłkarz i trener grup młodzieżowych. Obecnie prowadzi V-ligowy MKS Dąbie. Z tej funkcji Kujawa nie zrezygnuje, będzie łączył prowadzeniem obu zespołów. Swój debiut na ławce pierwszego zespołu Olimpii Kujawa zaliczy 8 maja. Na wyjeździe kolanie zagrają z GKS Dopiewo.

źródło / fot. olimpiakolo.pl

  • IV liga. Olimpia ma nowego trenera. Mikusik podał się do dymisji

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   IV liga,   Olimpia Koło,   Tomasz Mikusik,   trener,   dymisja,   Łukasz Kujawa

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO