LM.plSportIII liga. Hagard bez punktów we Włoszakowicach, porażka 30:37

III liga. Hagard bez punktów we Włoszakowicach, porażka 30:37

Nie udał się wyjazd piłkarzy ręcznych Hagardu Strzałkowo do Włoszakowic. Drużyna z powiatu słupeckiego przegrała 30:37.

Nadrabiania zaległości ciąg dalszy. W miniony piątek Hagard rozegrał kolejne spotkanie ligowe, tym razem mierząc się na wyjeździe z SPR Włoszakowice. Piłkarzom ręcznym z powiatu słupeckiego nie udało się ugrać punktów.

Spotkanie było wyrównane przez pierwsze 20 minut. Później karę dostał Oskar Zawody, a SPR zaczął powoli odskakiwać Hagardowi. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wygraną gospodarzy 19:11. Po zmianie stron gra znów się wyrównała, ale SPR skutecznie kontrolował swoje prowadzenie i ostatecznie zwyciężył 37:30.

Hagard bez zmian zajmuje szóste miejsce w tabeli z dorobkiem osiemnastu punktów. Do końca sezonu pozostały do rozegrania dwa spotkania. Najbliższe – 8 maja z Liderem Swarzędz.

SPR Włoszakowice – Hagard Strzałkowo 37:30 (19:11)

Hagard Strzałkowo: Dominik Niezgoda, Hubert Rogalski – Kamil Kaczmarek (7), Dawid Mierzejewski, Daniel Górecki (3), Dominik Nawrocki (4), Sebastian Bagrowski (1), Daniel Michalak, Bartosz Grabowski (1), Jarosław Rogalski (12), Michał Zerner (2), Oskar Zawodny.