WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

II liga. Przerwany mecz rezerw Medyka z wiceliderem z Włocławka

Dodano: 3.05.2021 12:00
Źródło: LM.pl

Tylko 45 minut trwał niedzielny mecz rezerw Medyka Konin. Po pierwszej połowie spotkanie z WAP Włocławek zostało przerwane z powodu silnych opadów deszczu.

W niedzielę piłkarki Medyka II Konin mierzyły się we Włocławku z tamtejszą WAP. Spotkanie ma ogromne znaczenie dla układu tabeli II ligi. Oba zespoły sąsiadują bowiem ze sobą w klasyfikacji i walczą o miejsca na podium.

Tymczasem we Włocławku udało się rozegrać zaledwie jedną połowę spotkania. W pierwszych 45 minutach na tablicy wyników widniał remis 1:1 po golach Sandry Bukowskiej i Klaudii Urny. Dalszą część rywalizacji przerwał jednak deszcz. – Opady były tak duże, że końcówka pierwszej połowy nie przypominała już gry w piłkę nożną. Niestety warunki zabrały nam trzy bramki, ponieważ po rozegraniu akcji w świetnym stylu piłka stawała tuż przed linią bramkową – relacjonuje na swoim profilu FB Medyk Konin. – Czekamy na decyzję, co dalej z tym meczem.

Kolejne spotkanie rezerwy Medyka mają zaplanowane na 9 maja. Koninianki podejmą wtedy AP Kotwica Kołobrzeg.

WAP Włocławek – Medyk II Konin 1:1 (przerwany po 45 minutach)

Medyk II Konin: Jagoda Sapor – Kinga Koronkiewicz, Natalia Myślicka, Wiktoria Łepska, Aniela Szewczyk, Klaudia Urna, Matylda Bujak, Kamila Wielińska, Julia Chudy, Dominika Kopińska, Daria Nowak.

fot. Medyk Konin

  • II liga. Przerwany mecz rezerw Medyka z wiceliderem z Włocławka

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna kobiet,   II liga,   Medyk Konin,   WAP Włocławek

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO