WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Bieg Milowego Słupa przełożony. Ale będzie więcej miejsc

Dodano: 4.05.2021 11:27
Źródło: LM.pl

Z 15 na 29 maja przełożony został termin XXIII Ogólnopolskiego Biegu Milowego Słupa. Wydłużył się jednocześnie termin rejestracji i limit dostępnych miejsc.

O zmianie terminu zawodów Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował w poniedziałek. – Z uwagi na brak możliwości przeprowadzenia XXIII Ogólnopolskiego Biegu Milowego Słupa informujemy Państwa o zmianie terminu z dnia 15 maja na 29 maja br. godz. 21.00 – czytamy w komunikacie.

Zmiana terminu wiąże się z wydłużeniem rejestracji na bieg. Zapisywać można się do 14 maja. Zwiększył się również limit miejsc. Teraz w zawodach będzie mogło wziąć udział 400 uczestników. Do rozdysponowania pozostało jeszcze nieco ponad sto pakietów startowych. Zapisywać można się TUTAJ.

Tegoroczny Bieg Milowego Słupa przeprowadzony zostanie w nowej formule. Zawodnicy pobiegną nową trasą i wieczorową porą – start biegu zaplanowany jest na godz. 21.00.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Za biegaczką z lewej na focie-pobiegłbym.
Dodano: 04.05.2021 16:29    Przez: spacerowicz
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO