LM.plSportFatalny początek zdecydował o porażce. Hagard uległ Liderowi

Fatalny początek zdecydował o porażce. Hagard uległ Liderowi

Dodano: , Żródło: LM.pl
Fatalny początek zdecydował o porażce. Hagard uległ Liderowi

W zaległym meczu czternastej kolejki III ligi Hagard Strzałkowo uległ Liderowi Swarzędz 22:28. O wyniku zadecydował fatalny początek w wykonaniu gospodarzy.

W przedostatnim meczu sezonu Hagard Strzałkowo podejmował Lidera Swarzędz, tegorocznego wicemistrza III ligi. Spotkanie rozpoczęło się dla drużyny z powiatu słupeckiego fatalnie. W ciągu pierwszych czternastu minut Hagard zdobył zaledwie jedną bramkę i przegrywał z gośćmi 1:8. W kolejnych minutach gospodarze zmniejszyli straty do pięciu trafień, ale w końcówce Lider znów odskoczył i wygrał ostatecznie pierwszą połowę 13:6.

Na początku drugiej połowy goście tę przewagę powiększyli do dziewięciu bramek. Czterokrotnie do siatki Hagardu trafiał Patryk Maćkowiak, najlepszy strzelec Lidera w sobotę. Gospodarze zmniejszyli straty w ostatnim kwadransie, ale i tak przegrali z zespołem ze Swarzędza 22:28.

Była to siódma porażka Hagardu w tym sezonie. Zespół ze Strzałkowa bez zmian zajmuje szóste miejsce w tabeli z dorobkiem osiemnastu punktów. Kolejne i ostatnie już spotkanie rozegrane zostanie w najbliższą środę. Hagard podejmie Real-Astromal II Leszno.

Hagard Strzałkowo – Lider Swarzędz 22:28 (6:13)

Hagard Strzałkowo: Hubert Rogalski – Kamil Kaczmarek (4), Dawid Mierzejewski (1), Daniel Górecki (1), Dominik Nawrocki (7), Sebastian Bagrowski, Bartosz Grabowski (2), Jarosław Rogalski (6), Michał Zerner, Oskar Zawodny (1).

fot. archiwum

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole