WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Sportowe nagrody rozdane. Miasto wyróżniło siedem klubów

Dodano: 12.05.2021 11:05
Źródło: LM.pl

W reżimie sanitarnym, bez jednego wspólnego spotkania, odbyło się tegoroczne podsumowanie roku sportowego. Zawodnicy z siedmiu klubów otrzymali od miasta nagrody w łącznej wysokości 42 tys. zł.

Ze względu na panującą pandemię prezydent Konina zdecydował o znacznym ograniczeniu formuły sportowego podsumowania roku. Zamiast wspólnego spotkania z wyróżnionym sportowcami w jednym miejscu prezydent Piotr Korytkowski wraz ze swoim zastępcą Witoldem Nowakiem oraz przedstawicielami Wydziału Kultury, Sportu i Spraw Społecznych i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odwiedzili poszczególnych zawodników z wyróżnionych klubów.

Tych w tym roku było siedem: Koniński Klub Szermierczy (szermierka), Konińskie Ludowe Towarzystwo Cyklistów (kolarstwo), Medyk Konin (piłka nożna), Mustang Konin (koszykówka na wózkach), Olimpiady Specjalne Wielkopolskie-Konin (sport osób z niepełnosprawnością intelektualną), UKS Smecz Konin (szachy), Zagłębie Konin (pięściarstwo). Łącznie 57 zawodników otrzymało nagrody finansowe i rzeczowe o wartości 42 tys. zł.

fot. miasto Konin

slajd 1 z 24
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jaki klub sportowy od dziesiątków lat dostaje największe dotacje i najwięcej nagród od Urzędu Miasta i dlaczego to klub szermierczy-mimo,że szermierka nie jest sportem widowiskowym,ani zespołowym?
Dodano: 12.05.2021 16:43    Przez: piłkarz nożny

KOMENTARZE

Jest lans pana Prezydenta Piotra Korytkowskiego i pana w-ce Prezydenta Witolda Nowaka, jeszcze mi brakuje na tych fotkach w-ce Prezydenta od Szymona Hołowni, gdzie on się podziewa ? Gdzie mogą się lansują, czy to im POmoże wygrać w następnych wyborach samorządowych ?
Dodano: 12.05.2021 13:29    Przez: No nie wiem
Jaki klub sportowy od dziesiątków lat dostaje największe dotacje i najwięcej nagród od Urzędu Miasta i dlaczego to klub szermierczy-mimo,że szermierka nie jest sportem widowiskowym,ani zespołowym?
Dodano: 12.05.2021 16:43    Przez: piłkarz nożny
Jak zwykle prywatne upodobania decydentów..... układy, układy, układy
Dodano: 13.05.2021 12:28    Przez: Anna Anna
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO