WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

II liga. Rezerwy Medyka Konin też przegrały i spadły z podium

Dodano: 16.05.2021 16:13
Źródło: LM.pl

Porażką 2:3 zakończył się sobotni mecz Medyka II Konin z GSS Grodzisk Wielkopolski. Bramki dla konińskiej drużyny strzelały Matylda Bujak i Maja Szydełko.

W ten sam dzień, co pierwsza drużyna, swoje spotkanie rozgrywały również rezerwy Medyka Konin. Drugi zespół konińskiego klubu, podobnie jak seniorki, również przegrał 2:3. Drużyna Roberta Kraski uległa na wyjeździe GSS Grodzisk Wlkp.

Już do przerwy zespół z Grodziska Wlkp. prowadził 2:1. Kontaktową bramkę dla medyczek zdobyła Matylda Bujak. Po zmianie stron obie drużyny dołożyły jeszcze po jednym golu, dla Medyka II trafiła Maja Szydełko. Zespół Roberta Kraski przegrał 2:3, notując szóstą porażkę w sezonie.

Porażka spowodowała spadek medyczek na czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 32 punktów. Do podium koninianki tracą obecnie dwa oczka. Kolejne spotkanie w przyszłą niedzielę, zespół Roberta Kraski podejmie Bielawiankę Bielawa.

GSS Grodzisk Wlkp. – Medyk II Konin (Zofia Ruta, Aleksandra Guzik, Sylwia Marek – 37' Matylda Bujak, 79' Maja Szydełko)

Medyk II Konin: Emilia Grzączkowska – Aniela Szewczyk (81' Julia Stasiak), Wiktoria Łepska, Julia Drożak, Maja Szydełko, Klaudia Urna, Matylda Bujak, Maria Jakubowska (50' Gabriela Walczak), Julia Chudy (71' Maja Al-koubaisy), Kamila Wielińska, Aleksandra Zielińska.

fot. Medyk Konin

slajd 1 z 1
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO