LM.plSportV liga. Ósmy mecz bez zwycięstwa Zjednoczonych, GKS w górę

V liga. Ósmy mecz bez zwycięstwa Zjednoczonych, GKS w górę

Dodano: , Żródło: LM.pl
V liga. Ósmy mecz bez zwycięstwa Zjednoczonych, GKS w górę

Dwa zwycięstwa, jeden remis i trzy zwycięstwa to dorobek reprezentantów regionu konińskiego w 28. kolejce V ligi gr. III. Na wygraną ósmy mecz czekają już Zjednoczeni Rychwał, a drugie zwycięstwo z rzędu zanotował GKS Sompolno.

Pozycję wicelidera utrzymał SKP Słupca, pokonując na wyjeździe Tulisię Tuliszków 3:1. Gole dla słupczan zanotowali Igor Sarnowski, Piotr Witowski i Łukasz Michalak, dla gospodarzy strzelił Szymon Turek. SKP z dorobkiem 53 punktów wyprzedza o dwa oczka Orła Mroczeń. Tulisia bez zmian plasuje się na siedemnastym miejscu w tabeli.

W środku tabeli utrzymuje się Polonus Kazimierz Biskupi. Kazimierzanie w weekend zdobyli punkt w starciu z Vitcovią Witkowo. Po pierwszej połowie Polonus wygrywał 2:0 po golach Krzysztofa Słowińskiego i Mateusza Szymańskiego, ale po zmianie stron gospodarze wyrównali. Zespół z Kazimierza Biskupiego zajmuje obecnie dziesiąte miejsce i ma na koncie 38 punktów.

Na jedenastą pozycję wskoczył GKS Sompolno, pokonując 2:0 MKS Dąbie. Dzięki temu GKS wyprzedził w tabeli beniaminka V ligi i ma obecnie na koncie 32 punkty. MKS spadł na trzynastą pozycję z 30 punktami w dorobku.

Ósmy mecz bez zwycięstwa zanotowali Zjednoczeni Rychwał. W niedzielę ulegli u siebie Piastowi Czekanów 1:2. Honorowe trafienie dla drużyny z Rychwała zanotował w końcówce meczu Patryk Jezierski. Zjednoczeni spadli na piętnaste miejsce w klasyfikacji z dorobkiem 27 punktów.

Kolejne mecze już w najbliższą środę. V liga rozegra wtedy zaległą 21. kolejkę. Tulisia Tuliszków podejmie GKS Rychtal, GKS Sompolno zagra na wyjeździe z Piastem Kobylin, SKP Słupca zmierzy się z KS Opatówek, Polonus Kazimierz Biskupi podejmie MKS Dąbie, a Zjednoczeni Rychwał powalczą o punkty z Victorią Skarszew.

Tulisia Tuliszków – SKP Słupca 1:3 (85&39; Szymon Turek – 45&39; Igor Sarnowski, 60&39; Piotr Witowski, 83&39; Łukasz Michalak)

Vitcovia Witkowo – Polonus Kazimierz Biskupi 2:2 (47&39; Oskar Pietrzak, 66&39; Wojciech Durski – 31&39; Krzysztof Słowiński, 34&39; Mateusz Szymański)

GKS Sompolno – MKS Dąbie 2:0

Zjednoczeni Rychwał – Piast Czekanów (86&39; Patryk Jezierski – 39&39;, 42&39; Kacper Grzmil)

fot. archiwum

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole