WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wilki podzieliły się punktami z Ostrovią. Kontuzja Jakuba Matczaka

Dodano: 17.05.2021 10:20
Źródło: LM.pl

Przed meczem wiadomo było, że broniąca się przed spadkiem Ostrovia ten mecz za wszelką cenę będzie chciała wygrać. Ale ambitny plan gości nie został zrealizowany.

Spotkanie lepiej rozpoczęła Ostrovia, ale bramkę zdobyły Wilki. Za zagranie ręką w polu karnym przez Petera Terna Suswama arbiter słusznie podyktował rzut karny, który na gola zamienił Krystian Robak. Dominik Kokott wyczuł intencje strzelca, ale uderzenie było bardzo precyzyjne i musiał wyciągać piłkę z siatki.

W osiemnastej minucie doszło do zderzenia interweniującego w obrębie szesnastki bramkarza Wilków z napastnikiem Ostrovii. Efekt był taki, że Jakub Matczak musiał opuścić boisko. – Na tę chwilę możemy powiedzieć, że Jakub prawdopodobnie ma złamany palec. Być może jest to problem z nadgarstkiem, ale co i jak okaże się po badaniach – powiedział trener Wilków, Michał Grzywacz.

Gospodarze chcieli poprawić humor swojemu golkiperowi i strzelić kolejnego gola. Jednej ku temu okazji nie wykorzystał Marcin Balajla, przegrywając pojedynek sam na sam z Kokottem. Swoje szanse miała także Ostrovia, a jedną z nich na bramkę zamienił Tomasz Kowalski, który strzałem zza pola karnego zaskoczył rezerwowego Huberta Rachubińskiego.

Wilki mogły odpowiedzieć na około dziesięć minut przed końcem, ale Dominik Jesiołowski nie dał rady w starciu z dobrze dzisiaj dysponowanym Kokottem. Gorszy od swojego kolegi po fachu nie chciał być Rachubiński i obronił strzał Mateusza Rachwalskiego, czym uratował Wilkom remis. Remis, z którego nie był zadowolony trener Michał Grzywacz. – Niestety tak bywa. Mecz był szybki, dynamiczny, z wysokim tempem. Ze strony Ostrovii spodziewaliśmy się twardej, trudnej walki i to się potwierdziło. Straciliśmy gola i nie wykorzystaliśmy swoich okazji. Tak to jest, nie strzela się drugiego gola i mecz kończy się remisem.

Cieszy natomiast to, że na trybunach pojawiło się sporo kibiców, w tym kilkuosobowa grupa z Ostrowa Wielkopolskiego. W następnej kolejce wilczynian czeka wyjazd do Ostrzeszowa na spotkanie z tamtejszą Victorią. Spotkanie zaplanowano na sobotę.

Wilki Wilczyn – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1:1 (7' Krystian Robak – 70' Tomasz Kowalski)

Wilki Wilczyn: Jakub Matczak (16' Hubert Rachubiński) – Jacek Brezyna, Mateusz Majewski, Krystian Robak, Marcin Balalja (80' Dominik Jesiołowski), Łukasz Przebieracz (75' Nikodem Lipiński), Jakub Nowakowski (46' Emanuel Mikołajczyk), Kamil Kwiatkowski, Mikołaj Nowakowski, Patryk Szymaniak, Wiktor Mochalski.

Tekst i zdjęcia: Dariusz Walory

slajd 1 z 21
NASTĘPNY SLAJD

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO