WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Akademia Boxing Show. Kałecki przegrał swoją walkę na punkty

Dodano: 17.05.2021 11:57
Źródło: LM.pl

Jednogłośną decyzją sędziów Mateusz Kałecki z Zagłębia Konin uległ na punkty Bartoszowi Skórce z KKS Sporty Walki Poznań. Pojedynek miał miejsce w Gnieźnie podczas gali Akademia Boxing Show.

Mateusz Kałecki, pięściarz Zagłębia Konin, był jedynym reprezentantem naszego miasta podczas weekendowej gali boksu olimpijskiego Akademia Boxing Show w Gnieźnie. Koninianin w kat. 75 kg zmierzył się z Bartoszem Skórką z KKS Sporty Walki Poznań. Reprezentant stolicy Wielkopolski to zeszłoroczny ćwierćfinalista mistrzostw Polski, walczył również w Ekstralidze Boksu Olimpijskiego.

Pojedynek w Gnieźnie przebiegał pod dyktando Skórki. Pięściarz z Poznania był szybszy i bardziej aktywny od Kałeckiego, męcząc koninianina częstymi lewymi. Zawodnik Zagłębia Konin nie miał za bardzo pomysłu na poradzenie sobie ze swoim rywalem i ostatecznie jednogłośną decyzją sędziów przegrał pojedynek.

fot. screen z transmisji Akademia Boxing Show

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO