WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Mikorska i Kierejewski zakwalifikowali się do Olimpiady Młodzieży

Dodano: 27.05.2021 16:04
Źródło: LM.pl

Bez medali z II serii Szosowego Pucharu Polski wrócili kolarze KLTC Konin. Dwójka reprezentantów konińskiego klubu zakwalifikowała się jednak do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

W zawodach rozgrywanych w Dobromierzu koło Wałbrzycha wystartowało dziewięciu reprezentantów KLTC Konin. W kat. juniorek młodszych dwunaste miejsce w jeździe indywidualnej na czas wywalczyła Roksana Mikorska. Kolarka KLTC Konin bardzo blisko medalu była w wyścigu ze startu wspólnego, zajmują czwartą lokatę w gronie 92 zawodniczek.

W kat. juniorów młodszych najlepiej poradził sobie Igor Kierejewski, zajmując 34. miejsce w jeździe indywidualnej na czas i 63. w wyścigu ze startu wspólnego. 59. i 97. był Gabriel Sędziak, 61. i 80. Gabriel Klepacki, a 85. Wojciech Kuderczak. W kat. juniorów dziesiąte miejsce w jeździe indywidualnej na czas i 23. w wyścigu ze startu wspólnego wywalczył Konrad Waliniak, a odpowiednio – 34. i 42. Kamil Kudliński.

Zawodów nie ukończyli Patryk Wawrzyniak i Szymon Piechocki. – Nie poradzili sobie z bardzo wymagającą trasą i ponownie z nieprzyjemnymi warunkami pogodowymi (opady deszcz i chłód) – wyjaśniają szkoleniowcy KLTC Konin. – Z kontuzją wystartował Wojciech Kuderczak i było widać ostanie braki treningowe spowodowane przez kontuzje kolana.

Puchar Polski był jednocześnie eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W tym momencie pewni udziału mogą być Roksana Mikorska i Igor Kierejewski.

fot. KLTC Konin

slajd 1 z 9
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO