WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Baraże o CLJ. W grupie byli najlepsi, ale o awans będzie trudno

Dodano: 9.06.2021 18:56
Źródło: LM.pl

0:6 przegrał Górnik Konin pierwszy mecz barażowy o awans do barażów do Centralnej Ligi Juniorów. Rewanż w sobotę w Poznaniu.

Zespół juniorów młodszych Górnika Konin w sezonie zasadniczym wywalczył pierwsze miejsce w jednej z dwóch grup wojewódzkich. Przez pierwszą fazę rozgrywek biało-niebiescy przeszli z zaledwie trzema porażkami na koncie, wyprzedzając w tabeli o dwa punkty Polonię 1912 Leszno i KKS 1925 Kalisz. Wywalczenie pierwszego miejsca dało podopiecznym Krzysztofa Gadomskiego awans do dwumeczu ze zwycięzcą grupy pierwszej. Wygrany tego dwumeczu uzyska natomiast prawo startu w barażach do Centralnej Ligi Juniorów U-17.

Rywalem biało-niebieskich jest Poznańska 13 Poznań, a pierwsze spotkanie rozegrane zostało w środę w Koninie. Już po tym pierwszym meczu można powiedzieć, że o awans do barażów będzie Górnikowi Konin ciężko. Goście zwyciężyli bowiem aż 6:0 – do przerwy prowadzili trzema bramkami, a po zmianie stron dołożyli kolejne trzy.

Rewanż zaplanowany jest na najbliższą sobotę w Poznaniu. By pozostać w grze o baraże do CLJ Górnik Konin musiałby takim samym bilansem wygrać z Poznańską 13.

Górnik Konin – Poznańska 13 Poznań 0:6

Górnik Konin: Dawid Chochenzy (74' Miłosz Lewandowski) – Jakub Jagodziński, Mateusz Gajewski, Szymon Jamrozik, Brajan Perliński, Wiktor Twardowski (55' Radosław Skibiński), Adam Krzos, Szymon Posiłek, Kamil Cybulski (65' Alan Szyszyński), Norbert Szurgot, Wiktor Kujawa (65' Dawid Nowinowski).

slajd 1 z 23
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO