Sportowy weekend: W Kole bieganie, w Ślesinie pływanie
Druga odsłona Grand Prix Koło 2021 odbędzie się w najbliższą sobotę. W Ślesinie przez cały weekend trwać będą zawody pływackie i triathlonowe.
12 czerwca (sobota):
godz. 9.00: Bieg o Puchar Prezesa Firmy Wood-Mizer (V Grand Prix Koło 2021), start: stadion przy ul. Sportowej 12 w Kole
33. kolejka V ligi piłki nożnej gr. III:
godz. 11.00: Polonus Kazimierz Biskupi – Raszkowianka Raszków, stadion przy ul. Ogrodowej 1 w Kazimierzu Biskupim
godz. 15.00: Stal Pleszew – SKP Słupca, stadion przy Al. Mickiewicza 6 w Pleszewie
godz. 16.00: Orzeł Mroczeń – Tulisia Tuliszków, stadion w Mroczeniu 146
Dwunasta kolejka IV ligi piłki nożnej gr. wielkopolska spadkowa:
godz. 15.00: Kotwica Kórnik – Wilki Wilczyn, stadion przy ul. Leśnej 6 w Kórniku
godz. 16.00: Olimpia Koło – Polonia 1912 Leszno, stadion przy ul. Sportowej 12 w Kole
godz. 16.00: Aqua Speed Open Water Series 2021, plaża przy parku w Ślesinie
33. kolejka klasy okręgowej piłki nożnej gr. III:
godz. 16.00: Kasztelania Brudzew – Baszta Przedecz, stadion przy ul. Piaski w Brudzewie
godz. 16.00: Czarni Ostrowite – Strażak Licheń Stary, stadion przy ul. Jeziornej 39 w Ostrowitem
godz. 17.00: Zryw K-Flex Dąbie – Warta Pyzdry, stadion przy ul. Asnyka 16 w Dąbiu
godz. 17.00: Warta Krzymów – Pelikan Niechanowo, stadion przy ul. Mlecznej 1 w Krzymowie
Jedenasta kolejka III ligi piłki nożnej gr. II spadkowej:
godz. 17.00: Gwardia Koszalin – Sokół Kleczew, Stadion im. Stanisława Figasa przy ul. Fałata 34 w Koszalinie
godz. 17.00: Górnik Konin – Chemik Police, Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale 1 w Koninie
13 czerwca (niedziela):
Garmin Iron Triathlon, Ślesin:
godz. 8.30: start 1/2 IM
godz. 9.15: start 1/8 IM
godz. 11.00: start 1/4 IM
33. kolejka V ligi piłki nożnej gr. III:
godz. 11.00: GKS Sompolno – Zjednoczeni Rychwał, stadion przy ul. Kaliskiej 51 w Sompolnie
godz. 17.00: MKS Dąbie – Victoria Skarszew, stadion w Dąbiu
33. kolejka klasy okręgowej piłki nożnej gr. III:
godz. 11.00: GKS Żerków – Polonia Golina, Stadion im. Janusza Jajczyka przy ul. Mickiewicza w Żerkowie
godz. 16.00: Orzeł Grzegorzew – Sparta Sklejka Orzechowo, stadion przy ul. Leśnej 26 w Grzegorzewie
godz. 17.00: Warta Eremita Dobrów – Zjednoczeni Trzemeszno, stadion przy ul. Sportowej 6 w Dobrowie
godz. 17.00: Czarni Brzeźno – Polanin Strzałkowo, stadion przy ul. Głównej 70a w Brzeźnie