WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Trzynasta walka Gardzielika w lipcu. Wystąpi na własnym terenie

Dodano: przedwczoraj 14:50
Źródło: LM.pl

Już w lipcu Kamil Gardzielik ma stoczyć trzynastą walkę w swojej zawodowej karierze. Po raz pierwszy będzie mógł się pokazać na swoim terenie – w Turku.

O planowanej na lipiec gali z udziałem Kamila Gardzielika poinformował portal iTurek.net. Pięściarz z Dobrej ma wystąpić na gali GIA Boxing Promotions. Już w kwietniu Gardzielik zadebiutował na gali pod tym szyldem, pokonując w walce wieczoru Tomasa Andresa Reynoso.

Teraz 28-latek wraca na zawodowy ring. Gala ma być jednak dla niego wyjątkowa, bo zorganizowana w jego rodzinnych stronach – w Turku. Gardzielik pochodzi z Dobrej w powiecie tureckim, walczył już co prawda w Koninie, z którym też pięściarsko jest związany, ale w Turku jeszcze nie.

Oczywiście, zawodnik z naszego regionu ma wystąpić w walce wieczoru. Rywal Gardzielika jeszcze nie jest znany. Podobnie, jak w przypadku poprzedniej gali GIA Boxing Promotions, ma być ona transmitowana przez TVP Sport.

Do tej pory w zawodowej karierze Gardzielik stoczył dwanaście walk. Wszystkie wygrał, w tym trzy przed czasem.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:boks,   Kamil Gardzielik,   GIA Boxing Promotions,   Turek

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO