WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wysoka porażka Wilków w Kórniku. Trzymają miejsce barażowe

Dodano: 12.06.2021 17:37
Źródło: LM.pl

Aż 0:6 przegrały Wilki Wilczyn wyjazdowe spotkanie z Kotwicą Kórnik. Mimo tego zespół Michała Grzywacza utrzymał miejsce dające mu udział w barażach o pozostanie w IV lidze.

Starcie dwóch sąsiadów z tabeli wyrównane było przez niecałe pół godziny. W 25. minucie wynik spotkania dla Kotwicy otworzył z rzutu karnego Patryk Bordych i gole później posypały się już jeden za drugim. Do przerwy gospodarze wyszli na prowadzenie 3:0, a do siatki Wilków trafiali jeszcze Radosław Jasiński i Mikołaj Panowicz.

Po zmianie stron Kotwica dołożyła jeszcze trzy trafienia. Hat-tricka skompletował Mikołaj Panowicz, a jedną bramkę strzelił jeszcze Bartosz Zgarda. Ostatecznie Wilki przegrały w Kórniku 0:6.

Taki wynik oznacza, że zespół Michała Grzywacza wciąż nie może być jeszcze pewien utrzymania w IV lidze. Wciąż jeszcze do końca nie wiadomo, jakie miejsce będzie to utrzymanie gwarantować, ale najbardziej prawdopodobny scenariusz to cztery zespoły utrzymujące się bezpośrednio i piąty, który grać będzie w barażach. Wilki obecnie zajmują właśnie piąte miejsce.

Ostatnia kolejka tego sezonu rozegrana zostanie w przyszłą sobotę. Wilczynianie zmierzą się wtedy na wyjeździe z Winogradami Poznań.

Kotwica Kórnik – Wilki Wilczyn 6:0 (25' Patryk Bordych, 34' Radosław Jasiński, 40', 67', 89' Mikołaj Panowicz, 78' Bartosz Zgarda)

Wilki Wilczyn (skład wyjściowy): Hubert Rachubiński – Mateusz Majewski, Kamil Kwiatkowski, Mikołaj Nowakowski, Wiktor Mochalski, Patryk Szymaniak, Nikodem Lipiński, Krystian Robak, Emanuel Mikołajczyk, Dominik Jesiołowski, Marcin Balalja.

fot. archiwum

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   IV liga,   Wilki Wilczyn,   Kotwica Kórnik

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO