WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

IV seria Pucharu Polski. Mikorska blisko podium w Koziegłowach

Dodano: 13.06.2021 16:29
Źródło: LM.pl

Piąte miejsce w Koziegłowach podczas IV serii Pucharu Polski wywalczyła kolarka KLTC Konin Roksana Mikorska. W zawodach wystartowała czwórka reprezentantów konińskiego klubu.

66 zawodniczek wystartowało w jeździe indywidualnej na czas podczas IV serii Pucharu Polski w Koziegłowach. Wysoko, na piątym miejscu, uplasowała się zawodniczka KLTC Konin Roksana Mikorska. Do podium koninianka straciła zaledwie siedem sekund, a do zwyciężczyni, Katarzyny Stelmach z KK Ziemi Darłowskiej, szesnaście sekund.

Nieźle spisali się też kolarze. W gronie stu zawodników 25. był Igor Kierejewski ze stratą 47 sek. do podium. 31. miejsce zajął Gabriel Sędziak, a 44. był Gabriel Klepacki.

fot. KLTC Konin

slajd 1 z 3
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO