WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

V liga. SKP Słupca o krok od awansu, wysoka wygrana w Pleszewie

Dodano: 13.06.2021 20:23

Tylko jedna wygrana dzieli SKP Słupca od awansu do IV ligi. Wystarczy odnieść zwycięstwo u siebie z Piastem Czekanów. Innym zespołom z naszego regionu wiodło się ze zmiennym szczęściem.

O krok od awansu do IV ligi jest SKP Słupca, która w Pleszewie rozbiła gospodarzy w stosunku 6:2. Słupczanom do awansu potrzeba już naprawdę niewiele, i chyba nikt nie wątpi w to, że się uda.

Trzy punkty nie wychodząc nawet na boisko prawdopodobnie zgarnie Polonus Kazimierz Biskupi. A to dlatego, że Raszkowianka Raszków nie pofatygowała się na mecz. Trzeba chwilę poczekać na potwierdzenie informacji, przy czym wszystko wskazuje na to, że drużyna z Placu Wolności otrzyma za sobotnie spotkanie walkower.

Niespodziewanej porażki na własnym terenie doznał GKS Sompolno, który wysoko uległ Zjednoczonym Rychwał. Mecz przebiegał pod dyktando gości, którzy po zaledwie 30-stu minutach prowadzili 3:0 w meczu o „sześć punktów”.

Kolejnej porażki doznali piłkarze zdegradowanej Tulisii Tuliszków, którzy w Mroczeniu ulegli Orłowi 1:4. Na trafienia gospodarzy był w stanie jedynie odpowiedzieć Jarosław Gorgolewski. Piłkarze spod Turku zajmują przedostanie miejsce w tabeli.

W ostatnim meczu 33. kolejki MKS Dąbie został rozbity u siebie przez Victorię Skarszew. Piłkarze z Dąbia mieli bardzo trudne zadanie, mierzyli się z wiceliderem, który zapewnił już sobie udział w barażach o IV ligę.

Do rozegrania pozostały jeszcze dwie kolejki, w tym jedna zaległa z 3. kwietnia. Te spotkania zaplanowano na 26. czerwca, ale Polonus ma wtedy wolne. Jego rywal, Lew Pogorzela, wycofał się z rozgrywek i goście zdobędą trzy punkty walkowerem.

W najbliższą sobotę drużyna z Kazimierza Biskupiego pojedzie do Krotoszyna, Tulisia do Dąbia, a GKS Sompolno do Kobylej Góry. Na własnych obiektach rywali podejmować będą; SKP Słupca - w meczu o awans do IV ligi zagra z Piastem Czekanów i Zjednoczeni Rychwał (z GKS Rychtal).

Stal Pleszew – SKP Słupca 2:6 (27' Patryk Adamski, 34' Szymon Augustyniak – 16',49' Kacper Kajdan, 18' Michał Lorencki, 60' Igor Sarnowski, 68' Dariusz Gromanowski, 75' Jakub Kwaśny)

GKS Sompolno - Zjednoczeni Rychwał 1:4 (90’ Marcin Jankowski - 8’ Michał Urbaniak, 10’ Szymon Tama, 28’ Damian Tylak, 76’ Patryk Jezierski)

Polonus Kazimierz Biskupi – Raszkowianka Raszków - goście zrezygnowali z gry

Orzeł Mroczeń - Tulisia Tuliszków 4:1 (11’ Michał Osesiak, 42’ Kacper Małolepszy, 64’ Michał Górecki, 74’ Łukasz Gajewski - 55’ Gorgolewski)

MKS Dąbie - Victoria Skarszew 1:6 (5’ Łukasz Kujawa - 20’, 52’, 63’ Jakub Jóźwiak II, 25’ Dawid Cichorek, 75’,78’ Błażej Ciesielski)

Foto archiwum

  • V liga. SKP Słupca o krok od awansu, wysoka wygrana w Pleszewie

autor: Darek Walory

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:SKP Słupca,   Słupca

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO