WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Nauczyciele wyciskali sztangę. Walczykiewicz wicemistrzynią Polski

Dodano: 14.06.2021 13:29
Źródło: LM.pl

Daria Walczykiewicz, nauczycielka wychowania fizycznego w Zespole Szkół Technicznych w Koninie, została wicemistrzynią Polski w wielokrotnym wyciskaniu sztangi.

Dziesiąta edycja Mistrzostw Polski Nauczycieli odbyła się w minioną sobotę we Wrocławiu. Nauczyciele startowali w konkurencji wyciskania wielokrotnego sztangi o dowolnym ciężarze w czasie maksymalnie pięciu minut, a o wyniku w klasyfikacji decydował tonaż. Daria Walczykiewicz wyciskała sztangę o wadze 25 kg - 63 powtórzenia dały wynik 1575 kg, co pozwoliło na zajęcie drugiego miejsca wśród nauczycielek.

Koninianka, zawodniczka Zagłębia-Relax Konin, to aktualna zdobywczyni Pucharu Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym (2021), mistrzyni świata federacji WPA w wyciskaniu sztangi RAW (2021), mistrzyni Polski federacji PUTS w wyciskaniu sztangi RAW (2021).

We Wrocławiu startował także Marcin Pietrzak, nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego w Ciążeniu. Wyciskał sztangę o wadze 40 kg – 45 powtórzeń i wynik 1800 kg uplasował go na czwartym miejscu w klasyfikacji mężczyzn.

  • Nauczyciele wyciskali sztangę. Walczykiewicz wicemistrzynią Polski
  • Nauczyciele wyciskali sztangę. Walczykiewicz wicemistrzynią Polski
  • Nauczyciele wyciskali sztangę. Walczykiewicz wicemistrzynią Polski
  • Nauczyciele wyciskali sztangę. Walczykiewicz wicemistrzynią Polski

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO