Sportowy weekend: Tenisiści rozegrają mistrzostwa Wielkopolski
W sobotę w Koninie rozegrane zostaną Mistrzostwa Wielkopolski w Tenisie Ziemnym Mężczyzn. Przez cały weekend o mistrzostwo Konina rywalizować będą natomiast golfiści.
18 czerwca (piątek):
15. Jubileuszowe Zawody Jeździeckie Konin Cup 2021:
godz. 9.00: Zawody Regionalne
godz. 13.00: Ladies Cup Konin
godz. 15.00: Mistrzostwa Wielkopolski Kuców
godz. 15.00: I Półfinały Juniorów i Seniorów
19 czerwca (sobota):
15. Jubileuszowe Zawody Jeździeckie Konin Cup 2021:
godz. 9.00: Zawody Regionalne
godz. 13.00: Ladies Cup Konin
godz. 14.30: II Półfinały Mistrzostw Wielkopolski
godz. 9.00: Mistrzostwa Konina w Golfie 2021, pole golfowe w Golinie-Kolonii
34. kolejka klasy okręgowej piłki nożnej gr. III:
godz. 10.00: Strażak Licheń Stary – Orlik Miłosław, stadion przy ul. Konińskiej 48 w Licheniu Starym
godz. 11.00: Polonia Golina – Czarni Ostrowite, stadion przy ul. Kusocińskiego 33 w Golinie
godz. 13.00: Polanin Strzałkowo – Warta Eremita Dobrów, stadion przy Al. Wyszyńskiego 48 w Strzałkowie
godz. 16.00: Zjednoczeni Trzemeszno – GKS Żerków, stadion przy ul. Sportowej 19 w Trzemesznie
godz. 17.00: Warta Pyzdry – Warta Krzymów, stadion przy ul. Nowoogrodowej 3c w Pyzdrach
godz. 17.00: Sparta Sklejka Orzechowo – Czarni Brzeźno, stadion przy ul. Szkolnej 15 w Orzechowie
34. kolejka V ligi piłki nożnej gr. III:
godz. 14.00: Zjednoczeni Rychwał – GKS Rychtal, stadion przy ul. Sportowej 34 w Rychwale
godz. 15.00: Zefka Kobyla Góra – GKS Sompolno, stadion przy ul. Powstańcow Wlkp. 12 w Kobylej Górze
godz. 17.00: SKP Słupca – Piast Czekanów, stadion przy ul. Gajowej 4 w Słupcy
godz. 17.00: Tulisia Tuliszków – MKS Dąbie, stadion przy ul. Nortowskiej 1 w Tuliszkowie
godz. 17.00: Astra Krotoszyn – Polonus Kazimierz Biskupi, stadion w Krotoszynie
godz. 15.00: mecz piłki nożnej (III liga gr. II): Górnik Konin – Mieszko Gniezno, Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale 1 w Koninie
Trzynasta kolejka IV ligi piłki nożnej gr. wielkopolska spadkowa:
godz. 17.00: Olimpia Koło – Kotwica Kórnik, stadion przy ul. Sportowej 12 w Kole
godz. 17.00: Winogrady Poznań – Wilki Wilczyn, stadion na os. Wichrowe Wzgórze w Poznaniu
– Mistrzostwa Wielkopolski w Tenisie Ziemnym Mężczyzn, korty TKKF przy ul. Sosnowej 10a w Koninie
20 czerwca (niedziela):
15. Jubileuszowe Zawody Jeździeckie Konin Cup 2021:
godz. 9.00: Zawody Regionalne
godz. 12.30: Ladies Cup Konin
godz. 13.00: Finały Wielkopolski
godz. 9.00: Mistrzostwa Konina w Golfie 2021, pole golfowe w Golinie-Kolonii
godz. 10.00: Piknik Patriotyczno-Sportowy – Bieg dla Europy, stadion PWSZ przy ul. Popiełuszki w Koninie
34. kolejka klasy okręgowej piłki nożnej gr. III:
godz. 14.00: Pelikan Niechanowo – Kasztelania Brudzew, stadion przy ul. Brzozowej 1 w Niechanowie
godz. 17.00: Baszta Przedecz – Orzeł Grzegorzew, stadion przy ul. Zamkowej 5 w Przedczu