WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

V liga jednak bez Zjednoczonych. Nie skorzystali z możliwości gry

Dodano: 20.07.2021 11:14
Źródło: LM.pl

Zjednoczeni Rychwał najbliższy sezon spędzą jednak w klasie okręgowej. Klub z regionu konińskiego nie skorzystał z możliwości gry w V lidze.

Zeszły sezon zakończył się dla Zjednoczonych Rychwał spadkiem z V ligi. Po weryfikacji zgłoszeń do rozgrywek Wielkopolski ZPN poinformował o utrzymaniu się zespołu z regionu konińskiego. Wydawało się więc, że Zjednoczeni będą nadal grać w V lidze. We wtorek klub z Rychwała poinformował, że jednak najbliższy sezon występować będzie w klasie okręgowej.

Decyzja podyktowana została zbyt wielkimi finansami, które klub musiałby wyłożyć na dalsze funkcjonowanie w Red Box V Lidze – czytamy w komunikacie. – Na ten moment, ważniejsza jest dla nas sytuacja w klubie, dbanie o zawodników i przetrwanie ciężkich chwil.

To oznacza, że w najbliższym sezonie w V lidze grać będzie zaledwie dwóch reprezentantów regionu konińskiego. Polonus Kazimierz Biskupi wywalczył utrzymanie w rozgrywkach w zeszłym sezonie, a Polanin Strzałkowo zwyciężył w barażach o awans do V ligi. Oba zespoły rywalizować będą w grupie drugiej z zespołami w powiatu poznańskiego, gnieźnieńskiego, Grodziska Wlkp., wolsztyńskiego i nowotomyskiego.

fot. Zjednoczeni Rychwał

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   V liga,   klasa okręgowa,   Zjednoczeni Rychwał

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO