WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Pływali na mistrzostwach Polski. Klaudia Borkiewicz w finale B

Dodano: 20.07.2021 11:43
Źródło: LM.pl

Czterech zawodników Iskry Konin wzięło udział w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Oświęcimiu. W finale B na 50 m stylem grzbietowym wystąpiła Klaudia Borkiewicz.

Klaudia Borkiewicz w Oświęcimiu startowała na trzech dystansach. Na 50 m stylem dowolnym i 50 m stylem motylkowym odpadała w eliminacjach, zajmując odpowiednio 34. i 30. miejsce. Bardzo dobrze koninianka spisała się na dystansie 50 m stylem grzbietowym. W eliminacjach zajęła czternaste miejsce, awansując do finału B. Tam Klaudia Borkiewicz zanotowała czas 32,35 sek., co dało jej szóste miejsce w finale i czternastą lokatę w końcowej klasyfikacji.

Pozostali zawodnicy Iskry Konin odpadali w eliminacjach. Alan Bidziński najlepiej poradził sobie na 50 m stylem dowolnym, zajmując dziewiętnaste miejsce. Koninianin poprawił swoje rekordy życiowe na tym dystansie oraz na 50 m stylem motylkowym. Oliwia Janiak była 31. na 100 m stylem klasycznym, poprawiając życiówki na 50 m stylem motylkowym, 50 m stylem klasycznym i 100 m stylem klasycznym. Natalia Chestkowska najlepszy wynik zanotowała na 100 m stylem klasycznym, zajmując 51. miejsce.

fot. Iskra Konin

slajd 1 z 6
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO