WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Mikorska tuż za podium

Dodano: 20.07.2021 13:21
Źródło: LM.pl

Trójka reprezentantów KLTC Konin wystartowała w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Blisko medalu była Roksana Mikorska. Kolarka z Konina zajęła szóste miejsce.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży rozgrywana była w Koziegłowach. Kolarki i kolarze rywalizowali w jeździe indywidualnej na czas i w wyścigu ze startu wspólnego. Na starcie zawodów stanęła piątka reprezentantów KLTC Konin: Roksana Mikorska, Igor Kierejewski i Gabriel Sędziak.

Najlepszy wynik zanotowała Roksana Mikorska, która w jeździe indywidualnej na czas na dystansie dziesięciu kilometrów była szósta. Kolarka KLTC pokonała trasę w czasie 15:46,79, do podium tracąc niecałe osiemnaście sekund. Czternaste miejsce w jeździe indywidualnej na czas zajął Gabriel Sędziak (14:22,38), a 41. był Igor Kierejewski (14:53,32).

fot. KLTC Konin

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Mikorska tuż za podium
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Mikorska tuż za podium
  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Mikorska tuż za podium

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO