WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Strefowy Puchar Polski. Start w sierpniu, wciąż są wolne miejsca

Dodano: 20.07.2021 13:47
Źródło: LM.pl

Pięć wolnych miejsc pozostało w Pucharze Polski w strefie konińskiej. Rywalizacja rozpocznie się w weekend 21 – 22 sierpnia.

Wielkopolski ZPN podał składy i terminarz strefowych Pucharów Polski. W strefie konińskiej rywalizacja rozpocznie się w weekend 21 – 22 sierpnia od 1/32 finału. Niecały miesiąc później, 15 września, rozegrany zostanie kolejny etap. Łącznie do przejścia będzie pięć faz, które doprowadzą do rozgrywanego 11 listopada finału. Jego zwycięzca otrzyma awans do fazy wojewódzkiej.

W rozgrywkach strefowych biorą obowiązkowo udział drużyny z V ligi i z klasy okręgowej. Dla pozostałych szczebli rozgrywek udział jest dobrowolny. W strefie konińskiej tydzień temu zgłoszone były 42 zespoły. Odliczyły się wszystkie drużyny z A-klasy oraz większość z B-klasy. Ponadto chęć udziału zadeklarował juniorski zespół Sparty Konin.

Chętni jeszcze mogą się zgłaszać, zostało pięć wolnych miejsc. W zeszłym roku zwycięzcą strefowego Pucharu Polski został drugi raz z rzędu SKP Słupca. W tym roku słupczanie trofeum już nie obronią, jako IV-ligowiec rozpoczną bowiem rywalizację od etapu wojewódzkiego.

Zespoły zgłoszone do strefowego Pucharu Polski:

V liga: Polanin Strzałkowo, Polonus Kazimierz Biskupi.

Klasa okręgowa: Zjednoczeni Rychwał, Czarni Ostrowite, GKS Sompolno, Kasztelania Brudzew, Zryw K-Flex Dąbie, LKS Ślesin, MKS Dąbie, Orzeł Grzegorzew, Orzeł Kawęczyn, Płomień Nekla, Polonia Golina, Strażak Licheń Stary, Tulisia Tuliszków, Warta Eremita Dobrów, Warta Krzymów.

A-klasa: Baszta Przedecz, GKS II Sompolno, GKS Osiek Wielki, Górnik Kłodawa, Grom Malanów, Hetman Orchowo, Czarni Brzeźno, Orlik Miłosław, Orły Zagórów, Sparta Barłogi, Teleszyna Przykona, Warta Kramsk, Warta Pyzdry, Znicz Władysławów.

B-klasa: GKS Olszówka, GKS Rzgów, KS Mostki, Straszkovia Straszków, Tur 1921 Turek, Olimpia II Koło, Polonus II Kazimierz Biskupi, Warta Rumin, Wicher Dobra, WKS Boguszyczki.

Drużyny juniorskie / niezrzeszone: MKS Sparta Konin. autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO