WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Sparing Górnika odwołany. Goście zrezygnowali z przyjazdu

Dodano: 21.07.2021 12:16
Źródło: LM.pl

Zaplanowany na środę trzeci sparing Górnika Konin nie dojdzie do skutku. Goście ze Zduńskiej Woli zrezygnowali z jego rozegrania.

Pierwotnie w trzecim letnim sparingu Górnik Konin miał mierzyć się z Wartą Sieradz. We wtorek koniński klub poinformował o zmianie rywala – do Konina miała przyjechać IV-ligowa Pogoń Zduńska Wola. Mecz kontrolny zaplanowany był na środę godz. 19.00.

Dziś Górnik poinformował jednak, że sparing się nie odbędzie. Powodem jest rezygnacja z przyjazdu drużyny ze Zduńskiej Woli. To oznacza, że kolejny mecz kontrolny zespół Marcina Muzykiewicza rozegra dopiero w sobotę. Rywalem Górnika będzie Ner Poddębice.

fot. archiwum

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO