WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Sześć bramek w sparingu. Remis Olimpii Koło z Pogonią Mogilno

Dodano: 21.07.2021 22:12
Źródło: LM.pl

Remisem 3:3 zakończył się środowy sparing Olimpii Koło z Pogonią Mogilno. Był to już przedostatni sprawdzian kolan przed startem IV ligi.

W środowym meczu kontrolnym kolanie grali z innym IV-ligowcem, ale z grupy kujawsko-pomorskiej: Pogonią Mogilno. Do przerwy Olimpia prowadziła 1:0 po golu Mateusza Czajki. Bramki posypały się po przerwie. Najpierw wyrównanie Pogoni dał Krzysztof Chojnacki, by chwilę później Olimpia znów prowadziła po golu Patryka Olczyka.

W 66. minucie znów był remis za sprawą Chojnackiego, a siedem minut później to gospodarze wyszli na prowadzenie. Krzysztof Chojnacki skompletował wtedy hat-tricka. Kolanie wyrównali w ostatniej minucie podstawowego czasu gry, gola strzelił Dawid Zawadzki.

Kolejny i ostatni już mecz kontrolny Olimpia ma zaplanowany na najbliższą sobotę. Zagra wtedy z Piastem Kobylnica.

Pogoń Mogilno – Olimpia Koło 3:3 (53', 66', 73' Krzysztof Chojnacki – 36' Mateusz Czajka, 60' Patryk Olczyk, 90' Dawid Zawadzki)

fot. archiwum

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO