LM.plSportII-ligowiec zatrzymany. Kolejny remisowy sparing Sokoła Kleczew

II-ligowiec zatrzymany. Kolejny remisowy sparing Sokoła Kleczew

Remisem 2:2 zakończył się sparing Sokoła Kleczew z II-ligowym KKS 1925 Kalisz. Gole dla zespołu Mariusza Bekasa strzelali Wiktor Patrzykąt i Krzysztof Biegański.

W trzecim letnim meczu kontrolnym Sokół Kleczew podejmował II-ligowy zespół KKS 1925 Kalisz. Choć drużyna Mariusza Bekasa mierzyła się z wyżej notowaną drużyną to jednak właśnie kleczewianie jako pierwsi umieścili piłkę w siatce. Już w czwartej minucie indywidualną akcję golem zakończył Wiktor Patrzykąt. W 27. minucie Sokół podwyższył, tym razem Patrzykąt asystował, a na listę strzelców wpisał się Krzysztof Biegański.

Jeszcze przed przerwą kaliszanie wyrównali, strzelając dwa gole minuta po minucie. Najpierw bramkarza Sokoła pokonał Daniel Kamiński, a chwilę później jeden z testowanych w KKS 1925 piłkarzy. W drugiej połowie oba zespoły miały jeszcze kolejne sytuacje bramkowe, ale więcej goli już nie padło. Sokół zremisował z KKS 1925 2:2.

Kolejny mecz kontrolny kleczewianie rozegrają w najbliższą środę. W Kutnie drużyna Mariusza Bekasa zmierzy się z tamtejszym KS.

Sokół Kleczew – KKS 1925 Kalisz 2:2 (4' Wiktor Patrzykąt, 27' Krzysztof Biegański – 33' Daniel Kamiński, 34' zawodnik testowany)

źródło: sokol.kleczew.pl