Wybory 2024: Konin bez otwartej debaty. Piotr Korytkowski gotów, jego rywal nie

LM.plSportZawodnik Skoczka Władysławów trzecim zawodnikiem w Polsce!

Zawodnik Skoczka Władysławów trzecim zawodnikiem w Polsce!

Jakub Milczuk, zawodnik Skoczka Władysławów, zdobył brązowy medal w mistrzostwach Polski do lat osiemnastu. Reprezentant Skoczka zajął trzecie w miejsce w biegu na 110 m przez płotki.

Jakub Milczuk jako jedyny zawodnik Skoczka Władysławów i jako jedyny reprezentant naszego regionu startował w mistrzostwach Polski do lat osiemnastu. Poradził sobie doskonale, sięgając po brązowy medal w biegu na 100 m przez płotki.

W eliminacjach Milczuk poprawił swój rekord życiowy i z piątym czasem (14,45 sek.) awansował do finału. W decydującym biegu zawodnik Skoczka Władysławów po raz drugi pobił swoją życiówkę (14,06 sek.) i dobiegł do mety jako trzeci razem z Oskarem Bydoniem z KS AZS AWF Kraków. Milczuk zdobył brązowy medal, do srebra brakło mu zaledwie 0,02 sek. Pobił również klubowy rekord o 0,6 sek.

Jakub Milczuk startował ponadto w biegu na 400 m przez płotki. W eliminacjach poprawił swój rekord życiowy (56,33 sek.) i z drugim czasem awansował do finału B, w którym jednak nie startował.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w biegach płotkarskich – mówią trenerzy zawodnika Skoczka klubowi trenerzy.