WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Tenisowe zmagania zakończone

Dodano: 17.09.2012 14:12
Źródło: LM.pl
Ostatnie serwy, odbiory, chwile triumfu i porażki – w miniony weekend zakończyła się pierwsza edycja Konińskiej Ligi Tenisowej. Na kortach przez całe wakacje rywalizowało 24 zawodników, grających w trzech kategoriach.

Najliczniejszą grupę stanowiła kategoria open, która wygrana została przez Huberta Czmila. Kojarzony głównie z konińskim squashem zawodnik w finale pokonał Michała Stefaniaka 6:3, 6:3. Najniższy stopień podium przypadł w udziale Pawłowi Fedko i Marcinowi Kurzawie. W grupie juniorów najlepszy okazał się Łukasz Łasiński, który w finale zwyciężył z Kamilem Maciejewskim 6:7, 6:3, 6:1. Trzecie miejsce wywalczyli: Wojtek Przeździecki oraz Maciej Woliński. Na tenisowych kortach rywalizowały również panie, wśród których najlepsza okazała się Julia Złoty. W finałowym pojedynku Julia nie dała szans Justynie Kurzawie, pokonując ją 6:0, 6:0. Ostatnie miejsce podium przypadło w udziale Zuzannie Gadzinowskiej i Liliannie Juszczak.

- Liga, pomimo kilku problemów organizacyjnych, była bardzo dobrym pomysłem i cieszyła się dużym zainteresowaniem. Mam nadzieję, że w przyszłym roku, jeśli będzie czas i chętni, utworzymy drugą edycję. Na pewno będą jakieś zmiany, bo nie wszystkie mecze zostały rozegrane. W drugiej rundzie frekwencja zdecydowanie spadła. Musimy to jeszcze przeanalizować – podsumował zawody współorganizator Paweł Fedko.


 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:tenis,   Konińska Liga Tenisowa

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO