WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kolarze z medalami na Olimpiadzie

Dodano: 12.08.2013 15:47
Źródło: LM.pl
Cykliści reprezentujący KLTC Konin zdobyli trzy medale podczas XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Wszystkie trzy krążki padły łupem Marcina Czyszczewskiego.

Koninianin zdobył dwa złote medale i jeden srebrny. Pierwsze miejsce udało mu się wywalczyć w wyścigu na 500 metrów ze startu zatrzymanego, osiągając bardzo dobry czas 34,947 sekund. Czyszczewski zwyciężył również w sprincie indywidualnym. Ostatni, srebrny medal reprezentant KLTC Konin wywalczył w keirin (odmiana sprintu). Pozostali kolarze z Konina nie zdobyli co prawda żadnych medali, ale i tak zaprezentowali się z dobrej strony. Dawid Wiśniewski zajął dziewiąte miejsce w sprincie indywidualnym i ósme w keirin. Marcin Wujko był natomiast dziesiąty w keirin.

Kolarze brali również udział w wyścigach drużynowych. Pierwsza drużyna KLTC (W składzie Czyszczewski, Wiśniewski, Wujkko) zajęła czwarte miejsce w sprincie, przegrywając brąz o zaledwie piętnaście tysięcznych sekundy. KLTC II (Kamil Piwowski, Eliasz Nejman, Zbigniew Zajączkowski) wywalczył trzynastą lokatę. W wyścigu na 3000 metrów drużynowo koninianie zajęli szóste miejsce (Michał Ogrodowicz, Dawid Wiśniewski, Eliasz Nejman, Kamil Piwowski). Natomiast w madison dwójka Nejman – Piwowski zajęła siódme miejsce, a para Wujko – Ogrodowicz miejsce dziewiąte.


  • Kolarze z medalami na Olimpiadzie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

~KSG - Jeśli nie znasz się na dyscyplinie sportu zwanej kolarstwem to lepiej się nie wypowiadaj bo to nie lada wyczyn mieć takie osiągnięcia. Jakbyś był chociaż trochę mądry, wiedziałbyś, że szacunek należny jest dla każdego sportowca, chociażby za to, ile trudu wkłada we wszystkie przygotowania. BEZ WZGLĘDU NA DYSCYPLINE!
Dodano: 12.08.2013 21:15    Przez: ~dkzncjlbncvkljzxnk
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO