LM.plSportMistrzowie Konina już znani

Mistrzowie Konina już znani

W trzech kategoriach rywalizowali tenisiści podczas ubiegłego weekendu w ramach Tenisowych Mistrzostw Miasta Konina. Już w najbliższą sobotę natomiast kolejna tenisowa impreza.

W kategorio open najlepszy okazał się Michał Boroński, który pokonał Przemysława Hierowskiego 6:1, 6:0. Trzecie miejsce przypadło w udziale Adamowi Świątkowskiemu i Krzysztofowi Kozłowskiemu.

Tomasz Nalewski zwyciężył w kategorii +35, wygrywając w finale z Michałem Wielińskim 6:0, 7:5. Na najniższym stopniu podium stanęli: Jarosław Urban i Lech Cyprysiak.

W grupie +50 wygrał Krzysztof Koszal. W finale doświadczony tenisista mierzył się z Radosławem Dziubczyńskim, pokonując go ostatecznie 6:2, 6:2. Trzecie miejsce zajął Przemysław Górny.

Kolejne sportowe emocje na kortach przy ul. Sosnowej już w najbliższą sobotę. Wtedy to odbędzie się tam Piknik Tenisowy.