WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wygraj bilety na mecze Lecha Poznań!

Dodano: 19.05.2014 16:05
Źródło: LM.pl

Konkurs zakończony. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Kolejny konkurs z Lechem Poznań przed nami. Tym razem do wygrania aż cztery wejściówki na dwa ostatnie spotkania Kolejorza przy Bułgarskiej w tym sezonie.

Najbliższe dwa mecze ligowe Lech Poznań rozegra na własnym stadionie. Będą to jednocześnie dwa ostatnie mecze Kolejorza w Poznaniu w tym sezonie. W sobotę 24 maja o godz. 15.30 Lech podejmować będzie Pogoń Szczecin i będzie to doskonała okazja do rewanżu za ostatnią porażkę poznaniaków w Szczecinie 1:5. Oprócz atrakcji sportowych, liczyć będzie można na wielkie emocje na trybunach. Po raz drugi w tym sezonie na Bułgarskiej zagości… konfetti. Ostatnio stadion tonął w papierkach podczas spotkania z Legią Warszawa. 24 maja Kolejorz znów będzie grał w niesamowitej atmosferze i każdy z kibiców będzie jej twórcą.

Zaledwie cztery dni później Lech rozegra spotkanie z Ruchem Chorzów. Niebiescy wciąż walczą o ligowe podium oraz europejskie puchary, emocje przy Bułgarskiej są więc gwarantowane. Mecz rozpocznie się o godz. 20.30. Spotkanie będzie bardzo ważne nie tylko dla kibiców, ale również Manuela Arboledy, dla którego będzie to pożegnanie z Bułgarską. Kolumbijski obrońca występuje w niebiesko-białych barwach od 2008 roku i rozegrał w poznańskim klubie ponad 100 spotkań.

Aby to wszystko Was nie ominęło, mamy do rozdania cztery bilety na oba spotkania – dwa na mecz z Pogonią Szczecin oraz dwa na mecz z Ruchem Chorzów. Aby wygrać wejściówkę należy odpowiedzieć na pytanie: jakim wynikiem zakończył się pokazowy mecz pomiędzy Sokołem Kleczew a Lechem Poznań we wrześniu 2013 roku? Pierwsze cztery osoby, które wyślą poprawne odpowiedzi na adres b.skonieczny@firma.lm.pl otrzymają bilety na spotkanie Lecha (każda osoba po jednym bilecie; pierwsze dwie lub trzy osoby będą mieć możliwość wyboru spotkania).

Konkurs trwa do godz. 21.00 22 maja (czwartek) 2014 roku. Redakcja zastrzega sobie możliwość zakończenia konkursu wcześniej. Bilety do wygrania znajdują się w kategorii cenowej B. 

  • Wygraj bilety na mecze Lecha Poznań!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:konkurs,   Lech Poznań,   bilety,   Pogoń Szczecin,   Ruch Chorzów

KOMENTARZE

A KTO ZOSTAŁ ZWYCIĘSCĄ TEGO KONKURSU ?
Dodano: 29.05.2014 13:02    Przez: ~TYLKO PYTAM
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO