WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wilki po pierwszym turnieju

Dodano: 14.09.2014 15:56
Źródło: LM.pl

Trzech porażek doznały Wilki Wilczyn podczas towarzyskiego turnieju rozgrywanego w Gorzowie Wlkp. Drugoligowiec mierzył się tam z drużynami z Poznania i Sulęcina oraz zespołem gospodarzy.

Z wszystkimi trzema drużynami Wilki rywalizowały w zeszłym sezonie w ramach rozgrywek II ligi. Turniej był okazją do zgrania się drużyny, która od dłuższego już czasu wzmacnia się nowymi zawodnikami. W ostatnich tygodniach do Wilczyna dołączyli środkowy Wojciech Paniączyk oraz przyjmujący Mateusz Radojewski.

W pierwszym meczu Wilki mierzyły się z gospodarzami zawodów – GTPS Gorzów Wlkp. Mecz rozpoczął się lepiej dla podopiecznych Andrzeja Malczewskiego, którzy wygrali pierwszą część spotkania 25:18. Kolejne trzy sety to już jednak przewaga gorzowian i ich ostateczna wygrana 3:1.

W drugim spotkaniu Wilczyn walczył z Olimpią Sulęcin. Tym razem Wilkom nie udało się urwać rywalom nawet seta, choć było blisko. Pierwszą część meczu podopieczni trenera Malczewskiego przegrali trzema piłkami, kolejne – sześcioma i pięcioma.

Trzeci mecz z poznańskim AZS UAM z powodu braku czasu rozegrany został tylko do dwóch wygranych setów. W pierwszej części spotkania wygrał Poznań, później Wilki wyrównały, ostateczne zwycięstwo należało jednak to siatkarzy ze stolicy Wielkopolski.

Nowy sezon w II lidze Wilki Wilczyn rozpoczną już za dwa tygodnie. W pierwszym spotkaniu podopieczni Andrzeja Malczewskiego podejmą AZS UŁ  Łódź.

Meprozet GTPS Gorzów – Wilki Wilczyn 3:1 (18:25, 25:18, 25:19, 25:19)
Wilki Wilczyn – Olimpia Sulęcin 0:3 (22:25, 19:25, 20:25)
AZS UAM Poznań – Wilki Wilczyn 2:1 (25:19, 20:25, 25:?).

  • Wilki po pierwszym turnieju

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO