LM.plSportDwie bramki Siedleckiego dają wygraną LKS

Dwie bramki Siedleckiego dają wygraną LKS

Drugi mecz kontrolny wygrali dziś piłkarze lidera IV ligi – LKS Ślesin. Piłkarze Damiana Augustyniaka pokonali Pogoń Mogilno.

Ślesinianie mierzyli się dziś z wyżej notowanym rywalem. Pogoń Mogilno występuje obecnie w III lidze kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej i zajmuje w niej czternaste miejsce. Mimo teoretycznej przewagi Pogoń musiała w sobotę uznać wyższość drużyny Damiana Augustyniaka.

Pierwsi na prowadzenie wyszli mogilnianie. W 20. minucie wynik otworzył Antoni Krajnyk. Już dziewięć minut później było 1:1, a do bramki Pogoni trafił Łukasz Kujawa. Na kolejne trafienia trzeba było czekać do drugiej odsłony meczu. Losy starcia rozstrzygnął Krzysztof Siedlecki, strzelając najpierw w 71. minucie, a następnie w 90. minucie ustalając wynik meczu na 3:1 dla LKS Ślesin.

Kolejny sparing drużyna Damiana Augustyniaka rozegra w przyszły weekend w Gnieźnie. Jej rywalem będzie zespół Wełny Skoki.

źródło: pogonmogilno.pl