WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wracamy na Bułgarską! (konkurs)

Dodano: 17.02.2015 17:22
Źródło: LM.pl

Już w niedzielę pierwszy wiosenny mecz na INEA Stadionie. O godzinie 15:30 Lech zmierzy się z Ruchem Chorzów. Bądź z Kolejorzem w walce o ligowe punkty. Wiosna nasza!

Lechici zainaugurowali rozgrywki w sobotę w Szczecinie. W starciu z Pogonią pokazali charakter i w doliczonym czasie wywalczyli punkt, dzięki czemu zmniejszyli stratę do prowadzącej Legii do pięciu oczek. Emocji z pewnością nie zabraknie na INEA Stadionie. Powrót na Bułgarską już w najbliższą niedzielę, 22 lutego. Bądźcie z Lechem i pomóżcie wywalczyć trzy punkty!

Ceny wejściówek normalnych zaczynają się od 35 złotych. Za bilet możesz jednak zapłacić zdecydowanie mniej. Sprawdź czy przysługują Tobie zniżki od 15 do 50%!
Tu kupisz bilety na mecz Lech – Ruch.

Wygraj bilet!

Weź udział w konkursie i wygraj wejściówkę na to spotkanie! Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Jakim wynikiem zakończył się mecz obu drużyn jesienią w Chorzowie?

Na odpowiedzi czekamy do czwartku 19 lutego do godz. 21.00. Dwie najszybsze osoby otrzymają pojedyncze bilety w kat. B na mecz Lech Poznań – Ruch Chorzów. Wartość jednej nagrody nie przekracza 45 zł.

Z najlepszymi u siebie

Do końca kwietnia na INEA Stadionie niebiesko-biali rozegrają pięć spotkań ligowych. Czekają nas wielkie mecze, bo do Poznania przyjadą trzy czołowe drużyny – Legia, Jagiellonia i Śląsk. Sprzedaż biletów na pojedynki z zespołami z Białegostoku (6 marca, godz. 20:30) i Warszawy (21-22 marca) rozpocznie się już za tydzień, tuż po meczu z Ruchem. Zainteresowanie już dziś jest ogromne, warto zatem pomyśleć o wcześniejszej rezerwacji dobrego miejsca na INEA Stadionie.

Gdzie kupisz?

Bilety na wiosenne mecze można kupić przez internet tutaj. Do zakupu nie potrzebujesz Karty Kibica, wystarczy jedynie zdjęcie i PESEL. Dokładna instrukcja krok po kroku znajduje się tutaj. Wejściówki znajdziesz też w kasach INEA Stadionu oraz punktach partnerskich na terenie całej Wielkopolski. Sprawdź gdzie kupić bilet.

  • Wracamy na Bułgarską! (konkurs)

KONKURS

Jakim wynikiem skończył się mecz?

Bilety na mecz Lech Poznań - Ruch Chorzów (22 lutego).

Konkurs skończył się dnia 19.02.2015 o godzinie 21:00.

Lista laureatów:
Błażej Budziński, Damian Nowaczyk

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   Ekstraklasa,   Lech Poznań,   Ruch Chorzów,   konkurs,   bilety

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO