Karate ma się dobrze. Potwierdził to turniej w Golinie
W sobotę odbył się Otwarty Puchar Burmistrza Goliny w kumite i kata open karate kyokushin-kan Konin Golina.
W zawodach wzięło udział 120 zawodników z czternastu klubów. Zawody rozegrano w 26-ciu kategoriach wagowych i wiekowych.
Klasyfikacja drużynowa:
1. Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
2. Inowrocławski Klub Kyokushin
3. Regionalny Klub Kyokushin Karate Konin
Kumite juniorzy
Dziewczęta 7 - 8 lat - 25 kg
1. Kwiatkowska Rozalia / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
2. Soleniec Martyna / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
3. Gackowska Wiktoria / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
Dziewczęta 7 - 8 lat + 25 kg
1. Głyda Martyna / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
2. Łysiak Maria / Inowrocławski Klub Kyokushin
Dziewczęta 9 - 10 lat + 33 kg
1. Łysiak Maja / Inowrocławski Klub Kyokushin
2. Wódczak Lena / Inowrocławski Klub Kyokushin
3. Janczyk Maja / STRIKER
Dziewczęta 11 - 12 lat - 40 kg
1. Łysik Marta / KSW Bushi
2. Czerwińska Marta / Inowrocławski Klub Kyokushin
3. Kwiatkowska Weronika / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
3. Michalak Alicja / REGIONALNY KLUB KARATE KYOKUSHIN KONIN
Dziewczęta 11 - 12 lat + 40 kg
1. Mocha Gabriela / Poznański Klub Karate Budokai
2. Stramel Wiktoria / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
3. Sobek Iga / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
3. Światowy Iga / Pałucki Klub Karate Kyokushin
Dziewczęta 13 - 14 lat - 50 kg
1. Filipiuk Izabela / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
2. Wincza Antonina / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
3. Łysiak Marcelina / Inowrocławski Klub Kyokushin
3. Klose Nikola / Poznański Klub Karate Budokai
5. Dzieciątkowska Lena / STRIKER
Dziewczęta 13 - 14 lat + 50 kg
1. Dudek Natalia / KSW Bushi
2. Studnicka Maria / Kalwaryjski Klub Karate-do Kizuna
3. Kośmider Karina / Pałucki Klub Karate Kyokushin
3. Marcinkowska Izabela / Pałucki Klub Karate Kyokushin
5. Hrapkowicz Julia / UKS Kyokushin Kan Karate Do Kęty
Dziewczęta 15 - 16 lat + 55 kg
1. Byczyńska Agata / Pałucki Klub Karate Kyokushin
2. Tkaczyk Weronika / Inowrocławski Klub Kyokushin
3. Kućka Nikola / UKS Kyokushin Kan Karate Do Kęty
Dziewczęta 17 lat open
1. Kuszak Oliwia / Poznański Klub Karate Budokai
2. Patelska Wiktoria / Uechi-Ryu SPARTAN Częstochowa
Chłopcy do 7 lat - 20 kg
1. Jaskólski Julian / REGIONALNY KLUB KARATE KYOKUSHIN KONIN
2. Kalchenko Denis / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
3. Jaskólski Janusz / REGIONALNY KLUB KARATE KYOKUSHIN KONIN
Chłopcy do 7 lat + 20 kg
1. Łysiak Adam / REGIONALNY KLUB KARATE KYOKUSHIN KONIN
2. O`Sullivan Teodor / REGIONALNY KLUB KARATE KYOKUSHIN KONIN
Chłopcy 7 - 8 lat - 25 kg
1. Jaskólski Ignacy / REGIONALNY KLUB KARATE KYOKUSHIN KONIN
2. Magierowski Miłosz / REGIONALNY KLUB KARATE KYOKUSHIN KONIN
Chłopcy 7 - 8 lat + 25 kg
1. Płuciennik Albert / Inowrocławski Klub Kyokushin
2. Wolny Tymoteusz / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
3. Resner Mikołaj / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
3. Koszucki Kacper / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
5. Grzybowski Mateusz / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
6. Rojewski Antek / REGIONALNY KLUB KARATE KYOKUSHIN KONIN
Chłopcy 9 - 10 lat - 33 kg
1. Petla Wojciech / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
2. Kabanets Andrei / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
3. Magierowski Bogusz / REGIONALNY KLUB KARATE KYOKUSHIN KONIN
3. Godlewski Krzysztof / Inowrocławski Klub Kyokushin
5. Michalski Jan / Uechi-Ryu SPARTAN Częstochowa
Chłopcy 9 - 10 lat + 33 kg
1. Sprawa Adam / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
2. Kućka Dorian / UKS Kyokushin Kan Karate Do Kęty
3. Zybała Paweł / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
3. Sobieraj Filip / Inowrocławski Klub Kyokushin
5. Pruszak Alexander / Inowrocławski Klub Kyokushin
6. Szymczyk Filip / Pałucki Klub Karate Kyokushin
7. Stalkowski Kacper / Pałucki Klub Karate Kyokushin
8. Kośmider Bartosz / Pałucki Klub Karate Kyokushin
Chłopcy 11 - 12 lat - 35 kg
1. Kapsa Mikołaj / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
2. łukomski igor / REGIONALNY KLUB KARATE KYOKUSHIN KONIN
3. Lewandowski Dominik / REGIONALNY KLUB KARATE KYOKUSHIN KONIN
3. Głowinski Antoni / Wielkopolski Klub Sportów Walki
Chłopcy 11 - 12 lat - 43 kg
1. Kukuczka Dawid / Inowrocławski Klub Kyokushin
2. Skonieczny Piotr / Inowrocławski Klub Kyokushin
3. Kućka Nikodem / UKS Kyokushin Kan Karate Do Kęty
3. Pawlik Nikodem / KSW Bushi
5. Michalak Bartosz / Poznański Klub Karate Budokai
6. Floryan Nikodem / Poznański Klub Karate Budokai
7. Strach Maurycy / Inowrocławski Klub Kyokushin
8. Dziuba Adam / Inowrocławski Klub Kyokushin
Chłopcy 11 - 12 lat + 43 kg
1. Matkowski Emanuel / Inowrocławski Klub Kyokushin
2. Wincza Witold / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
3. Kapłon Szymon / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
3. Tkaczyk Jakub / Inowrocławski Klub Kyokushin
5. Pepłowski Kacper / Uechi-Ryu SPARTAN Częstochowa
6. Jaśniewski Sebastian / REGIONALNY KLUB KARATE KYOKUSHIN KONIN
7. Adamaszek Łukasz / Kalwaryjski Klub Karate-do Kizuna
8. Gackowski Oskar / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
Chłopcy 13 - 14 lat - 55 kg
1. Strach Igor / Inowrocławski Klub Kyokushin
2. Klaczyński Szymon / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
3. Stan Igor / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
3. Patelski Roch / Uechi-Ryu SPARTAN Częstochowa
5. Gostomczyk Wiktor / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
6. Borucki Kacper / Poznański Klub Karate Budokai
7. Sobczak Wojciech / REGIONALNY KLUB KARATE KYOKUSHIN KONIN
8. Dąbrowski Mateusz / Inowrocławski Klub Kyokushin
Chłopcy 13 - 14 lat + 55 kg
1. Wituła Antoni / Inowrocławski Klub Kyokushin
2. Michalak Mikołaj / REGIONALNY KLUB KARATE KYOKUSHIN KONIN
3. Tomaszewski Piotr / REGIONALNY KLUB KARATE KYOKUSHIN KONIN
Chłopcy 15 - 16 lat + 65 kg
1. Rak Francesco / Kalwaryjski Klub Karate-do Kizuna
2. Nowak Karol / REGIONALNY KLUB KARATE KYOKUSHIN KONIN
3. Krucki Jakub / REGIONALNY KLUB KARATE KYOKUSHIN KONIN
Chłopcy 17 lat + 80 kg
1. Szwed Kornel / Uczniowski Klub Sportowy Karate
2. Rąba Sebastian / Uczniowski Klub Sportowy Karate
Kumite seniorzy
Seniorki open
1. Kućka Patrycja / UKS Kyokushin Kan Karate Do Kęty
2. Nosal Nicola / UKS Kyokushin Kan Karate Do Kęty
3. Kołatka Barbara / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
Seniorzy + 65 kg
1. Nadoliński Krzysztof / Poznański Klub Karate Budokai
2. Sikora Marek / Poznański Klub Karate Budokai
3. Kożykowski Mirosław / UKS Drako
3. Czechowski Andrzej / REGIONALNY KLUB KARATE KYOKUSHIN KONIN
5. Szybalski Łukasz / Czaplinecki KKK
Kata kobiet open
1. Dudek Natalia / KSW Bushi
2. Czachorowska Olga / Inowrocławski Klub Kyokushin
3. Czerwińska Marta / Inowrocławski Klub Kyokushin
4. Łysik Marta / KSW Bushi
5. Filipiuk Izabela / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
6. Wincza Antonina / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
7. Łysiak Marcelina / Inowrocławski Klub Kyokushin
Kata mężczyzn open
1. Kamiński Arkadiusz / Kalwaryjski Klub Karate-do Kizuna
2. Zdziebłowski Piotr / Kalwaryjski Klub Karate-do Kizuna
3. Więckowski Mateusz / REGIONALNY KLUB KARATE KYOKUSHIN KONIN
4. Szwed Kornel / Uczniowski Klub Sportowy Karate
5. Rąba Sebastian / Uczniowski Klub Sportowy Karate
6. Zybała Paweł / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
7. Kapsa Mikołaj / Bydgoski Klub Karate KYOKUSHIN
Foto własne, foto grupowe i z medalami Regionalny Klub Kyokushin Karate Konin
Dziękujemy za Twoją obecność. Obserwuj nas w Wiadomościach Google, aby być na bieżąco.