LM.plSportKlepią, aż miło. Kolejny świetny weekend naszych V ligowców

Klepią, aż miło. Kolejny świetny weekend naszych V ligowców

V liga

Tym razem rywalami Polonusa i Polanina były drużyny z niższej połowy tabeli. Ani jedni, ani drudzy nie zgubili koncentracji i wygrali swoje mecze.

Przedostatni Orkan tylko momentami nawiązywał wyrównaną walkę z rozpędzoną maszyną Michała Grzywacza. Skończyło się na 4:2 dla gości, a to oznacza ich kolejny awans w tabeli. Polonus zajmuje obecnie siódme miejsce.

Orkan Konarzewo – Polonus Kazimierz Biskupi 2:4 (Damian Maciejewski, Norbert Grzelak, Bartosz Kowalski, Łukasz Przebieracz)

Polonus (skład wyjściowy): Szymon Szymański – Bartłomiej Dobry, Patryk Szymaniak, Fabian Sieradzki, Jakub Borkowski, Piotr Kurowski, Krystian Robak, Norbert Grzelak, Filip Dobry, Łukasz Przebieracz, Damian Maciejewski

Tymczasem w Witkowie wyżej notowani gospodarze dostali niezłą lekcję futbolu od walczącego o utrzymanie Polanina. Już do przerwy było 5:0 dla gości, a hat-tricka w ciągu całego meczu ustrzelił Igor Zieliński. Z taką formą chyba nie ma co się bać kolejnych spotkań.

Vitcovia Witkowo – Polanin Strzałkowo 0:7 (4' Michał Walerczyk, 13' Jakub Ciesielski, 17', 59', 68' Igor Zieliński, 38' Radosław Trybuła, 45' Aleksander Stawski)

Polanin: Jan Różański – Artur Głowacki (22' Aleksander Stawski), Michał Walerczyk (75' Jakub Balcerowski), Jakub Ciesielski, Sebastian Kułaga (72' Fryderyk Siepielski), Adrian Nadgodkiewicz (70' Jakub Kułaga), Norbert Lorencki, Wojciech Durski, Igor Zieliński (69' Łukasz Szygenda), Michał Bełkot, Radosław Trybuła (69' Tomasz Jarecki)