Ukraina

Pomoc dla Ukrainy. Jak się odnaleźć? Informacje, ogłoszenia, inicjatywy | Це війна! Втеча Дарини з Одеси

LM.plSportKto okaże się lepszy w meczu o nic? Medyk POLOmarket podejmie GKS Katowice

Kto okaże się lepszy w meczu o nic? Medyk POLOmarket podejmie GKS Katowice

Dodano:
Kto okaże się lepszy w meczu o nic? Medyk POLOmarket podejmie GKS Katowice
Ekstraliga

Mimo, iż GKS Katowice ma jeszcze teoretyczne szanse na zajęcie trzeciego miejsca, tak w praktyce nie gra już o nic. Czyli tak, jak Medyk POLOmarket.

Goście mają osiem punktów straty do trzeich Czarnych Sosnowiec, a do zdobycia zostało dziewięć. Mając na uwadze, że i zawodniczki z Zagłębia Dąbrowskiego, jak i Górnik Łęczna w najbliższych kolejkach (poza meczem między sobą oczywiście) mają niżej notowanych rywali, to skład podium nie powinien się zmienić.

GKS na wyjazdach gra bezkompromisowo. Sześć razy wygrał i trzy przegrał, bilans bramek wynosi 21-12. To, że piłkarki trener Karoliny Koch (zastąpiła niedawno Witolda Zająca) potrafią strzelać, to Medyk przekonał się już jesienią. Wtedy koninianki prowadząc 3:0 dały sobie wydrzeć zwycięstwo i zakończyło się remisem. Biorąc pod uwagę, że Medyk ostatnio gra słabo i że mecz będzie transmitowany w TVP Sport, to trudno spodziewać się sukcesu. Ostatni wygrany mecz pokazywany w telewizji to było spotkanie z Czarnymi Sosnowiec sprzed ponad roku.

W ostatnich dniach pogoda na szczęście uległa znacznej poprawie i pytanie, czy gra obu zespołów będzie równie letnia?

Spotkanie Medyk POLOmarket Konin – GKS Katowice zaplanowano na sobotę na godzinę 10.15 na stadionie przy ulicy Podwale w Koninie. Transmisja w TVP Sport.

 

Czytaj więcej na temat:Medyk Konin, Ekstraiiga
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole