LM.plSportNiepowodzenie zgodnie z planem. SPS Konspol przegrał w Nowej Soli

Niepowodzenie zgodnie z planem. SPS Konspol przegrał w Nowej Soli

II liga

W starciu z trzecią drużyną w tabeli SPS Konspol Słupca faworytem nie był. Miało to potwierdzenie w wyniku, gdyż gospodarze wygrali 3:0.

Mecz rozpoczął się od prowadzenia 2:0 dla gospodarzy, a potem pomimo pojedynczych zrywów gości systematycznie się powiększało. Słupczanie nie za bardzo wiedzieli jak odpowiedzieć i Astrze nie byli w stanie zagrozić w żaden sposób. Skończyło się na 25:13.

W drugim secie było odrobinę lepiej. W miarę wyrównane kilka pierwszych minut, a potem gospodarze zaczęli szybko odskakiwać. Ostatecznie Astra wygrała tę partię 25:17 i tym samym zapewniła sobie przynajmniej punkt. Naturalnie gospodarze zamierzali walczyć o pełną pulę i dopięli swego.

Przy czym trzecia partia była najbardziej wyrównana. Zaczęło się od 3:0 dla słupczan, a później wynik oscylował wokół remisu. W końcówce miejscowi znów odskoczyli i nie oddali prowadzenia do końca.

Astra Nowa Sól – SPS Konspol Słupca (25:13, 25:17, 25:21)