LM.plSportSiatkarze przygotowują się do startu sezonu. Wygrane SPS Konspol i Wilków

Siatkarze przygotowują się do startu sezonu. Wygrane SPS Konspol i Wilków

Dodano: , Żródło: LM.pl
Siatkarze przygotowują się do startu sezonu. Wygrane SPS Konspol i Wilków
II liga

Niecałe trzy tygodnie pozostały do rozpoczęcia nowego sezonu II ligi siatkówki. Zarówno Wilki Wilczyn, jak i SPS Konspol Słupca mają za sobą pierwsze mecze sparingowe.

Wilczynianie pierwszy sparing rozegrali w miniony czwartek, mierząc się na wyjeździe z II-ligowym Legionem Św. Katarzyny Skalmierzyce. Wilki zakończyły ten mecz zwycięstwem 3:2. W miniony weekend nad własnym terenie wilczynianie zorganizowali natomiast Turniej o Puchar Wójta Gminy Wilczyn. W dwóch meczach zespół z Wilczyna zanotował zwycięstwo 3:1 z WKS Wieluń i porażkę 2:3 z Lotnikiem Łęczyca. Najlepszy bilans setów spowodował jednak, że to właśnie wilczynianie zajęli pierwsze miejsce w turnieju.

Sparingowe granie ma też już za sobą SPS Konspol Słupca. Zespół Tomasza Robaka dwukrotnie mierzył się z Lotnikiem Łęczyca. W pierwszym meczu słupczanie przegrali 2:3, a w drugim wygrali już 4:1. W miniony weekend SPS Konspol rywalizował natomiast w XVIII Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Rząśnia. Słupczanie okazali się najlepsi w tych zmaganiach.

Początek sezonu II ligi siatkówki w pierwszy weekend października. SPS Konspol Słupca podejmie Błyskawicę Szczecin, a Wilki Wilczyn zmierzą się u siebie z Aniołami Toruń.

fot. archiwum

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole