LM.plSportSKP Słupca już po pierwszym sparingu. Rywal okazał się lepszy

SKP Słupca już po pierwszym sparingu. Rywal okazał się lepszy

IV liga

Mecz z Jarotą Jarocin był pierwszym etapem przygotowań do rundy wiosennej. Słupczanie przegrali 2:3, a przed nimi kolejne gry kontrolne.

Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy stworzyli sobie kilka sytuacji strzeleckich. Efektem były dwa gole zza pola karnego autorstwa Wojciecha Krygiera i Marcina Maćkowiaka. SKP lepiej prezentował się w drugiej połowie. Piłkarze Przemysława Pawlaka zdołali wyrównać, ale ostatnie słowo należało do rywali. W 83. minucie zawodnik testowany przez Jarotę uderzył nie do obrony i ustalił wynik meczu.

Jarota Jarocin – SKP Słupca 3:2 (20' Wojciech Kryger, 27' Marcin Maćkowiak, 83' zaw. testowany – 53', 65')