LM.plSportStracili prowadzenie w Tarnowie Podgórnym. Wilki Wilczyn bez przełamania

Stracili prowadzenie w Tarnowie Podgórnym. Wilki Wilczyn bez przełamania

IV liga

Szóstą porażkę w sezonie zanotowali w sobotę piłkarze Wilków Wilczyn. IV-ligowiec uległ na wyjeździe Tarnovii Tarnowo Podgórne 1:3.

W Tarnowie Podgórnym siódmy raz w tym sezonie o punkty walczyli piłkarze Wilków Wilczyn. Czekający na przełamanie kiepskiej serii porażek zespół Michała Grzywacza starcie z Tarnovią rozpoczął bardzo dobrze. W szesnastej minucie dośrodkowanie Krystiana Robaka wykorzystał Wiktor Michalski i Wilki prowadziły 1:0.

Ten wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy, ale już po zmianie stron Tarnovia wzięła się za odrabianie strat. W 51. minucie wyrównał Rafał Chmal, a w kolejnym kwadransie dwukrotnie do siatki Wilków trafił Michał Niedźwiedzki. Wilczynianie ostatecznie przegrali 1:3.

Była to szósta porażka Wilków w tym sezonie. Z trzema punktami na koncie wilczynianie zajmują dziewiętnaste miejsce w tabeli. Kolejny mecz w przyszłą sobotę, Wilki podejmą Obrę 1912 Kościan.

Tarnovia Tarnowo Podgórne – Wilki Wilczyn 3:1 (51' Rafał Chmal, 58', 66' Michał Niedźwiedzki)

Wilki Wilczyn: Adam Kwiatkowski – Iwo Nowierski (80' Jakub Kozłowski), Kamil Kwiatkowski, Dawid Szefler, Mikołaj Błaszczyk, Mikołaj Ruta (68' Nikodem Lipiński), Jakub Nowakowski (80' Jacek Brezyna), Emanuel Mikołajczyk (68' Marcin Balalja), Wiktor Mochalski, Krystian Robak, Łukasz Przebieracz.