WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

HejtStop. Wspólnie przeciwko przemocy w internecie

Dodano: 9.12.2015 18:39
Źródło: LM.pl

Pełne nienawiści, obraźliwe komentarze. W sieci jest ich pełno. Walczyć z nimi próbują organizatorzy ogólnopolskiej akcji HejtStop, do której przyłączył się portal LM.pl.

Kampania pod hasłem #ryjkuźniara ruszyła pod koniec listopada. Jej ambasadorem został Jarosław Kuźniar, jeden z najbardziej znanych, ale też najbardziej hejtowanych w internecie dziennikarzy. Celem specjalnie stworzonego spotu jest pokazanie nienawiści w sieci, ale przede wszystkim wywołanie dyskusji na temat sposobów radzenia sobie z zamieszczanymi przez hejterów komentarzami. - Pragnęlibyśmy dotrzeć do jak największej liczby użytkowników internetu i uwrażliwić ich na kwestie związane z kulturą języka komentarzy oraz zapoznać ich ze sposobami wyrażania opinii bez udziału mowy nienawiści – informują organizatorzy HejtStop.

LM.pl aktywnie włączył się do tej ogólnopolskiej kampanii. Będziemy wspólnie walczyć z nienawistnymi komentarzami na naszym portalu. Zachęcamy do udostępniania spotu #ryjkuźniara, przygotowywania własnych filmów i ustawienia na jeden dzień na portalu społecznościowym avatara akcji (instrukcja na obrazku poniżej). Własnego avatara możecie przesyłać również do naszej redakcji na adres: alert@lm.pl. Stwórzmy galerię zdjęć i pokażmy jak wielu z nas nie toleruje hejtu w sieci!

  • HejtStop. Wspólnie przeciwko nienawistnym komentarzom w internecie
  • HejtStop. Wspólnie przeciwko nienawistnym komentarzom w internecie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:hejt,   hejterzy,   nienawistne komentarze,   komentarze,   hejt w sieci,   HejtStop,   #ryjkuźniara

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Kuzniar he he .... Od kiedy prawda to hejt ?
Dodano: 9.12.2015 19:44    Przez: ~Prawda
Kuźniar powinien przekonywać przeciwko wypożyczaniu rzeczy z marketów podczas pobytów zagranicznych...patafian
Dodano: 9.12.2015 19:28    Przez: ~Kafar
To karzeł moralny kiedy PeŁO było przy korycie POziom nienawiści opluwania ludzi zulli i bydła siegał szczytów teraz kiedy swinie sa odrywane od koryta kwiczą.
Dodano: 9.12.2015 20:39    Przez: ~Mirek
Kuźniar jest piętnowany, bo to głupi człowiek. Ludzie nie chcą go oglądać, czy to tak trudno zrozumieć?
Dodano: 9.12.2015 21:03    Przez: ~nick
Widać, że jesteście na jednym froncie z kuźniarem :) nieodpowiednie komentarze zostają banowane, tak? :)
Dodano: 9.12.2015 20:28    Przez: ~XYZBEKA :)

KOMENTARZE

Kuźniar powinien przekonywać przeciwko wypożyczaniu rzeczy z marketów podczas pobytów zagranicznych...patafian
Dodano: 09.12.2015 19:28    Przez: ~Kafar
Kuzniar he he .... Od kiedy prawda to hejt ?
Dodano: 09.12.2015 19:44    Przez: ~Prawda
Ten artykuł jest tylko na postrach. Nikt nie jest wstanie kontrolować wpisów, bo trzeba by zatrudnić armie moderujących ludzi a automaty łatwo można obejść. Poza tym usuwa się krytykę na swój, czyli danej firmy prowadzącej witrynę internetową, mimo że prawo zabrania usuwania krytyki. Wszystko to pozory. Zgodne z regulaminem, ale niewygodne wpisy są usuwane wszędzie gdzie tylko nie zajrzeć a hejt, wulgarność i obrażanie nadal zostaje. Prawo jest tylko dla maluczkich a kombinatorstwo opiekunów witryn pozostaje bezkarne. :-)
Dodano: 09.03.2017 11:34    Przez: ~T1000
Pierwsze słyszę, kto to jest Jarosław Kuźniar ?
Dodano: 09.12.2015 19:56    Przez: ~etatowy fejsbukowicz
SB-ecki sługus do I-SRA-ELA won.
Dodano: 09.12.2015 21:18    Przez: ~tfffuuu
Jeżeli kiedykolwiek, jakiejkolwiek władzy, uda się ocenzurować internet, to powstanie nowy kanał informacji. To nie akcja "hejt stop", lecz "stop prawdzie". Z resztą i tak już nikt nie wierzy waszym informacjom, tak samo jak wp-kom i innym :) cześć
Dodano: 09.12.2015 20:21    Przez: ~XYZ a IP możecie szukać,ok ...
Internet bez hejterów? ha dajcie spokój , szaro by się stało ;)
Dodano: 09.12.2015 20:26    Przez: ~Sławek
Widać, że jesteście na jednym froncie z kuźniarem :) nieodpowiednie komentarze zostają banowane, tak? :)
Dodano: 09.12.2015 20:28    Przez: ~XYZBEKA :)
A jednak nie zostają banowane, jestem mile zaskoczony! :D ale nie piszcie głupot ;)
Dodano: 09.12.2015 20:35    Przez: ~ten sam autor
...a Pan Kuźniar to nie komentator i hejter?
Dodano: 09.12.2015 20:30    Przez: ~paweł
Kuźniar jest piętnowany, bo to głupi człowiek. Ludzie nie chcą go oglądać, czy to tak trudno zrozumieć?
Dodano: 09.12.2015 21:03    Przez: ~nick
LM się włączył?LM PO-prostu będzie cenzurował i banował bardziej niż robił to do tej PO-ry.
Dodano: 09.12.2015 21:23    Przez: ~srutututu
Największy hejt w sieci to jest teraz na Dudę i PiS. Tak obraźliwych dla inteligencji i rozsądku komentarzy jeszcze nigdy nie widziałem.
Dodano: 10.12.2015 19:01    Przez: ~prawda w oczy kole
Ale wrzask,ale jęki,ale kwik,bolesne odcinanie ryjów od koryta i doop od stołków.
Dodano: 09.12.2015 21:29    Przez: ~hehehe
1 z 3
123>>