Kontakt

Wydawcą portalu jest: 
LM Lokalne Media Sp. z o.o.
Plac Wolności 2
62-500 Konin
tel. (63) 218 00 00
(Portal LM.pl w nowym miejscu. Zobaczcie, gdzie się mieścimy!)
Zgłaszanie nadużyć w komentarzach/ogłoszeniach/na forum: 
moderacja@portal.lm.pl
(zachęcamy do lektury artykułu M jak moderacja przed zgłoszeniem nadużycia)
  Problemy techniczne: 
administracja@portal.lm.pl


Uwaga! Na podane niżej numery telefonów komórkowych prosimy dzwonić wyłącznie w sprawach redakcyjnych/reklamy. Do zgłaszania problemów z działaniem serwisu ogłoszeniowego, czatu, czy innych usług udostępnianych przez LM.pl, jak również w celu zgłaszania nadużyć w komentarzach/ogłoszeniach/na forum służą wyłącznie podane wyżej adresy e-mail.
 

Redakcja:

tel. (63) 218 00 54 
redakcja@portal.lm.pl
Anna Pilarska
redaktor naczelna
kom. 535 990 026
a.pilarska@firma.lm.pl
Aleksandra Braciszewska-Benkahla
dziennikarka
kom. 883 787 001
a.braciszewska@firma.lm.pl
Bartosz Skonieczny
dziennikarz (sport)
kom. 883 797 002
b.skonieczny@firma.lm.pl
 

 

Tristan Tomczak
operator tv/montażysta
kom. 531 111626
tt@portal.lm.pl

 

Iwona Krzyżak
dziennikarka
kom. 663 067 827
ik@firma.lm.pl

 

Robert Olejnik
"Konińskie wspomnienia" i "Konin jest nasz"
kom. 730 000 130
r.olejnik@firma.lm.pl

Biuro reklamy:

tel. (63) 218 00 00 
reklama@portal.lm.pl
Wioletta Błażejewska
specjalistka ds. reklamy
kom. 883 797 001
wb@firma.lm.pl
Monika Klonowska
specjalistka ds. reklamy
kom. 535 990 025
mk@firma.lm.pl
Adam Ptak
specjalista ds. reklamy
kom. 697 533 403
a.ptak@firma.lm.pl
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole