WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Samorządowcy spotkali się w ratuszu na wspólnej wigilii

Dodano: 21.12.2015 21:00
Źródło: LM.pl

Kilka dni przed wigilią samorządowcy podzielili się opłatkiem w miejskim ratuszu. Jak co roku do sali sesyjnej przybyli goście zaproszeni przez przewodniczącego Rady Miasta Konina - Wiesława Steinke.

Tradycyjnie wśród gości pojawił się prezydent, wiceprezydenci, radni, samorządowcy, urzędnicy, dyrektorzy placówek oświatowych, kulturalnych, miejskich instytucji i spółek, służb mundurowych, duchowni. Wszyscy składali sobie życzenia i dzielili się opłatkiem. Na stole nie brakowało tradycyjnych świątecznych potraw. Odśpiewano kolędę „Wśród nocnej ciszy”.

slajd 1 z 79
NASTĘPNY SLAJD

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wigilia,   ratusz,   Wiesław Steinke,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ludzie pracy nie mają, bezrobocie prawie 12% najwyższe w Wielkopolsce, a oni do żarcia siadają ! Wstyd jechane nieroby! Józek moskiewski absolwencie, zastałeś Konin w pół murowany a zostawisz drewniany!
Dodano: 21.12.2015 21:33    Przez: ~hejt srejt obojetne mi
Pewnie było mnóstwo pocałunków Judasza
Dodano: 21.12.2015 21:08    Przez: ~karolek
Imprezki, festyny, lans i tak wyglądają rządy czerwonego barona, a na Zatorzu od kilku dni egipskie ciemności, że można sobie zęby wybić, albo przejechać kogoś na drodze, latarnie koło Galerii nad jeziorem ciemne, ale ale o tym LM nie napisze, albo mało to mamy radnych z Zatorza którzy zainteresują się tematem i zainterweniują??? Prezydent powinien dbać o rozwój miasta, ściągać inwestorów itp., a tu tylko imprezy i nietrafione inwestycje i mydlenie oczu jakimiś przeglądami kadr, których nie ma. Może napiszecie o tym, że przez spalarnię ceny śmieci wzrosną, bo nikt nie policzył ekonomicznie inwestycji??? Po co mi spalarnia jak mam płacić więcej. Kibel za milion złotych na bulwarach, pływające statki tramwaje trumny rozsypujące się po kilku dniach. Czy ktoś w końcu weźmie się za to całe towarzystwo??? LM tematy podane na tacy, oczekuję, że przynajmniej część wyjaśnicie, przecież nie macie o czym pisać, a tematów jest wiele...
Dodano: 22.12.2015 08:16    Przez: ~czerwona pajęczyna się baw ...
Darmozjady.Ludzie którzy nie mają pojęcia o normalnym szarym życiu
Dodano: 21.12.2015 21:43    Przez: ~atri
Błąd w tytule!!! Czerwoni sPOtkali się w ratuszu na wspólnej wigilii.
Dodano: 21.12.2015 21:43    Przez: ~SIUSIU-DAJ wraca

KOMENTARZE

Pewnie było mnóstwo pocałunków Judasza
Dodano: 21.12.2015 21:08    Przez: ~karolek
Imprezki, festyny, lans i tak wyglądają rządy czerwonego barona, a na Zatorzu od kilku dni egipskie ciemności, że można sobie zęby wybić, albo przejechać kogoś na drodze, latarnie koło Galerii nad jeziorem ciemne, ale ale o tym LM nie napisze, albo mało to mamy radnych z Zatorza którzy zainteresują się tematem i zainterweniują??? Prezydent powinien dbać o rozwój miasta, ściągać inwestorów itp., a tu tylko imprezy i nietrafione inwestycje i mydlenie oczu jakimiś przeglądami kadr, których nie ma. Może napiszecie o tym, że przez spalarnię ceny śmieci wzrosną, bo nikt nie policzył ekonomicznie inwestycji??? Po co mi spalarnia jak mam płacić więcej. Kibel za milion złotych na bulwarach, pływające statki tramwaje trumny rozsypujące się po kilku dniach. Czy ktoś w końcu weźmie się za to całe towarzystwo??? LM tematy podane na tacy, oczekuję, że przynajmniej część wyjaśnicie, przecież nie macie o czym pisać, a tematów jest wiele...
Dodano: 22.12.2015 08:16    Przez: ~czerwona pajęczyna się baw ...
kawiorowa wigilia
Dodano: 22.12.2015 15:14    Przez: ~sami swoi
Się nazarlem kielbachy jak nigdy
Dodano: 21.12.2015 21:16    Przez: ~Ciec parkowy
Kiełabacha na Wigilii!!??? to raczej nie te święta kolego
Dodano: 22.12.2015 10:36    Przez: ~l
Na lepienie dziur na spółdzielcow nie ma ale na wyzere zawsze z podatków się chapnie
Dodano: 21.12.2015 21:19    Przez: ~Słony karpik
Te zakłamane pisiory po co tam?
Dodano: 21.12.2015 21:24    Przez: ~anty
A za dwa dni będzie się bawić biedota na rynku konińskim-to będą dwa różne światy.
Dodano: 21.12.2015 21:28    Przez: ~adaś
Ludzie pracy nie mają, bezrobocie prawie 12% najwyższe w Wielkopolsce, a oni do żarcia siadają ! Wstyd jechane nieroby! Józek moskiewski absolwencie, zastałeś Konin w pół murowany a zostawisz drewniany!
Dodano: 21.12.2015 21:33    Przez: ~hejt srejt obojetne mi
Na Wigilię zaprosił Steinke,a nie Józiu!
Dodano: 22.12.2015 00:52    Przez: ~miodek
Darmozjady.Ludzie którzy nie mają pojęcia o normalnym szarym życiu
Dodano: 21.12.2015 21:43    Przez: ~atri
Błąd w tytule!!! Czerwoni sPOtkali się w ratuszu na wspólnej wigilii.
Dodano: 21.12.2015 21:43    Przez: ~SIUSIU-DAJ wraca
"CZŁONKOWIE PIS" to wy robicie w tym TOWARZYStwie ?
Dodano: 21.12.2015 22:13    Przez: ~Wstydzę się sa was
Powinni przenieś się pod namiot na rynek. Ciekawe czy pod namiotem na rynku też będzie ksiądz i policjant. Zobaczymy czy też tak przystroją stoły pod namiotem. Kpiny robią sobie z ludzi zimą wigilie robią pod namiotem. Czy w Koninie dla ludzi nie ma miejsca pod dachem. Aż się niedobrze robi patrząc na te zdjęcia.
Dodano: 21.12.2015 22:29    Przez: ~mieszkaniec
1 z 3
123>>