WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Pod konińską banderą. Rejs tramwajem wodnym po Warcie

Dodano: 18.07.2016 11:12

Rejs tramwajem wodnym „Pociejewo” po Warcie. Tramwaj wypłynął z bulwaru nadwarciańskiego w miniony weekend. Było to możliwe bowiem po zeszłotygodniowych opadach podniósł się poziom wody w rzece.

Przy sprzyjającej aurze tramwaj wodny wypłynął w kilka rejsów w minioną sobotę i niedzielę. Wejściówki na rejsy rozeszły się wcześniej jak ciepłe bułeczki. Jednorazowo na pokładzie może być kilkanaście osób. W rejs wybierały się chętnie całe rodziny z dziećmi. Z wodnej perspektywy można było podziwiać Konin i urokliwą Wartę.

Na co dzień tramwaj wodny stacjonuje w „Przystani” Gosławice, czyli na miejskiej plaży i tam powrócił po weekendowych rejsach z bulwaru nadwarciańskiego.  

slajd 1 z 30
NASTĘPNY SLAJD

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Szanowna pani redaktor, nie jestem polonistą,ani dziennikarzem piszącym artykuły....ale lawina zdań, bez interpunkcji (przecinków),jest porażająca.Czy my, czytelnicy tego portalu, musimy to wypominać co drugi artykuł ? To już jest żenujące,bo zamiast dyskutować na dany temat,zawarty w artykule,to połowa wpisów ,jest na temat rzetelności danego materiału
Dodano: 18.07.2016 11:52    Przez: ~benson

KOMENTARZE

Szanowna pani redaktor, nie jestem polonistą,ani dziennikarzem piszącym artykuły....ale lawina zdań, bez interpunkcji (przecinków),jest porażająca.Czy my, czytelnicy tego portalu, musimy to wypominać co drugi artykuł ? To już jest żenujące,bo zamiast dyskutować na dany temat,zawarty w artykule,to połowa wpisów ,jest na temat rzetelności danego materiału
Dodano: 18.07.2016 11:52    Przez: ~benson
ta łódka nawet na demotywatorach jest :-)
Dodano: 19.07.2016 11:41    Przez: ~haha
bilety nie są dla wszytkich tylko dla wyznaczonych stąd też nie każdy ma okazję załapać się na rejs
Dodano: 18.07.2016 11:53    Przez: ~k
Nieprawda sa dla wszystkich maz wczoraj byl i bez problemu zapisal nasza rodzine na darmowy rejs
Dodano: 18.07.2016 12:52    Przez: ~Xxxxx
Xxxxx, no nie wiem, nie wiem - mój mąż też był, ale po godzinie wrócił i powiedział mi, że już nie ma biletów.
Dodano: 18.07.2016 21:15    Przez: ~jola
Ładnie wygląda Konin od strony wody. Jedynie co psuje widok to budynek CIM, który nie pasuje architektonicznie do otoczenia.
Dodano: 18.07.2016 12:52    Przez: ~mati
Muszą komentować nie wypał
Dodano: 18.07.2016 13:25    Przez: ~SS
Co niektórzy a na pewno jeden wróżyli katastrofę. Mówili, że nie popłynie. Liczyli na spektakularne zatonięcie.
Dodano: 18.07.2016 14:57    Przez: ~Ratownik
no taktylko poczytaj na pewnym innym forum jak jeszcze nie oddany do użytku a się rozlatywal.... dlaczego tego nie naglosnili ? wpisz.w wyszukiwarkę pociejewo tramwaj uszkodzenia
Dodano: 19.07.2016 11:38    Przez: ~ojj
a ktoś daje minusa a nie zna całej prawdy
Dodano: 19.07.2016 15:24    Przez: ~ojj
Benson -treść jest poprawna.Jak się nie jest polonistą to nawet czytać się nie potrafi.Malkontent i tyle!!!!!!Współczuję.
Dodano: 18.07.2016 21:07    Przez: ~zzk
Nie widać pasażerów tego cudu
Dodano: 19.07.2016 07:47    Przez: ~Stevie
Ta łajba jest brzydka i wcale nie jestem pewien,czy PKS potrafi zbudować łódź.Pomysł jest dobry,ale jak się chce robić takie inwestycje to może zacząć pogłębiać Wartę,skończyć termy,rozbudować dworzec PKP, stworzyć do końca alternatywną drogę do Bydgoszczy,dokończyć dzieło Gierka i połączyc ul Paderewskiego z Wyzwolenia oraz a raczej głównie sprowadzić inwestorów dla zakładów które wciąż budują Konin(PAK,FUGO,HUTA)..Budujemy wadliwe Pociejewo 1 oraz krzyż na Osiedlu.Dokąd zmierzasz starcze wespół z doktorami,księżmi i innymi dziwnymi ludźmi pokroju faceta który jeździ na olimpiady?Ja myślałem że po poprzednim wice prezydencie będzie normalnie,ale ten ostatni działa w Kole i tu jest następne dziwne działanie.Życzę zdrowia Panie Prezydencie i w zdrowiu podanie się do dymisji.Te zakłady które komuna wyniosła to Ty jako komunista nie wspierasz.Ustąp i niech prezydentem Konina zostanie Solorz,bo ten ma dar przekonywania..głównie ...
Dodano: 19.07.2016 08:35    Przez: ~realista
Czy ten tramwaj wogole gdzies wystartowal,po zdjeciach wyglada jak by plywal w kolko,zenada.Most,bulwar,budynek,kr I take w kolko,piekny zalosny ,artykul I zalosne zdjecia.
Dodano: 19.07.2016 22:15    Przez: ~stan