WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Zapaliła się wersalka. Poparzony 64-latek jest w szpitalu

Dodano: 23.03.2017 15:58
Źródło: LM.pl

Jedna osoba trafiła do szpitala po pożarze, do którego doszło dziś w jednym z bloków przy ul. Chopina w Koninie.

Wydobywający się z okna na trzecim piętrze dym, zauważyli mieszkańcy sąsiedniego bloku. Ich natychmiastowa reakcja i wezwanie służb ratunkowych prawdopodobnie zapobiegło tragedii. W palącym się pokoju na łóżku leżał 64-letni mężczyzna.

- Szybko udało nam się zainterweniować i wynieść tego człowieka – mówi Kamil Nowaczyk z konińskiej straży pożarnej.

Poszkodowany trafił do szpitala. Ma najprawdopodobniej poparzone drogi oddechowe. Przyczyny pożaru wyjaśnia konińska policja. Wstępnie ustalono, że ogień mógł zostać zaprószony.   

slajd 2 z 6

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

pewnie zasnął z papierosem.
Dodano: 23.03.2017 16:41    Przez: ~o
Cenzura jak za komuny na tym portalu.To już prawdy nie można napisać o tym zdarzeniu.Dziękujemy straży pożarnej za szybką interwencje i uratowaniu mieszkańców przed jeszcze większym pożarem i zaczadzeniem.A portalowi lm kij w oko.
Dodano: 23.03.2017 18:24    Przez: ~sąsiad
Lm to nie portal uzależniony od władz i sponsorów i od własnych portfeli a połowa artykułów zerznieta z innych portali info.
Dodano: 23.03.2017 18:49    Przez: ~Jaś
Kurnia wersalka dostała samozaplonu ... no masakra ...
Dodano: 23.03.2017 18:03    Przez: ~Fire byre
pewnie wiadomości oglądał...Mnie też rozpalają do czerwoności
Dodano: 23.03.2017 23:08    Przez: ~as

KOMENTARZE

pewnie zasnął z papierosem.
Dodano: 23.03.2017 16:41    Przez: ~o
Kurnia wersalka dostała samozaplonu ... no masakra ...
Dodano: 23.03.2017 18:03    Przez: ~Fire byre
Cenzura jak za komuny na tym portalu.To już prawdy nie można napisać o tym zdarzeniu.Dziękujemy straży pożarnej za szybką interwencje i uratowaniu mieszkańców przed jeszcze większym pożarem i zaczadzeniem.A portalowi lm kij w oko.
Dodano: 23.03.2017 18:24    Przez: ~sąsiad
Lm to nie portal uzależniony od władz i sponsorów i od własnych portfeli a połowa artykułów zerznieta z innych portali info.
Dodano: 23.03.2017 18:49    Przez: ~Jaś
LM tak jak wszystkie media regionalne sponsorowany przez Niemców.
Dodano: 24.03.2017 09:38    Przez: ~ufol
zrobił se baczka albo rowerek / ci co byli w wojsku wiedza. co i jak ./ ciekawe czy był pod wpływem ...
Dodano: 23.03.2017 18:54    Przez: ~janek
Lepiej jakby nie przeżył bo za jakiś czas puści z dymem pół bloku.
Dodano: 23.03.2017 20:31    Przez: ~Józef Chlipała.
Czlowiek zmarł i w sobote pogrzeb
Dodano: 29.03.2017 18:38    Przez: ~ Ela
To WYKRAKAŁEŚ bo nie żyje ale powiem ci że nikomu nie życzy się śmierci. Nie wiesz ile Ten człowiek zrobił dla LUDZI z OSIEDLA
Dodano: 30.03.2017 22:36    Przez: ~Chopina
No na pewno sama z siebie się nie zapaliła
Dodano: 23.03.2017 20:33    Przez: ~Ugabuga
Robil sobie wiosennego grilla, widocznie tluszcz sie rozlal.
Dodano: 23.03.2017 21:16    Przez: ~smakosz
Ja myślałem że poparzył się w szpitalu
Dodano: 23.03.2017 21:20    Przez: ~fdsf
pewnie wiadomości oglądał...Mnie też rozpalają do czerwoności
Dodano: 23.03.2017 23:08    Przez: ~as
albo dziennik telewizyjny na tefałenie
Dodano: 24.03.2017 14:19    Przez: ~joker
Głupie blokowe koniniskie dziadki.....
Dodano: 24.03.2017 07:49    Przez: ~Mpb.
Bravo Marcin i ekipas !!!!!
Dodano: 24.03.2017 11:23    Przez: ~Ruda Grażyna
Ruda Grażyna Ty jesteś pierwsza klasa :) oczywiście że tak powiem